Fanoušci
ne 9.8.2015 | Jan Vavřina

Mountfield HK byl díky fanouškům ve světě. Letní fotosoutěž zná vítěze

Měsíc a půl mohli fanoušci Mountfieldu HK posílat redakci své fotky z dovolených či cest, na kterých se zvěčnili s artefakty hradeckého hokejového klubu. Soutěže se přímo zúčastnilo takřka pět desítek fanoušků, kteří se na Facebooku „poprali“ o tři místa v užším finále. Pak už bylo pouze na hráčích A-mužstva, aby vybrali nejlepší snímek.

1. místo – Michaela Pešková

Fanouškům se ze zveřejněných fotografií nejvíc líbila ta od Michaely Peškové, a to zcela oprávněně. Tuto fotku zároveň označili hráči A-týmu jako jednoznačně nejlepší, a Michaela se tak stává vítězkou. Těšit se může na první cenu, kterou je podepsaný dres Jaroslava Kudrny!

Další originální snímek do soutěže Léto s Mountfeildem HK. Tentokrát i s básničkou:Michaela Pešková: "Žádný Ital neví,...

Posted by Mountfield HK on 21. červenec 2015

2. místo – Marcela Vejsová

Druhým nejúspěšnějším snímkem na Facebooku byl Marcely Vejsové, který taktéž hráči vybrali jako druhý nejlepší. Přestože se za další umístění ceny původně rozdělovat neměly, také autorky druhého a třetího nejlepšího snímku se mohou těšit na drobné ocenění. Marcela Vejsová obdrží ročenku na sezónu 2015/16, jejíž součástí budou nejpovedenější snímky z této soutěže.

13. fotka do soutěže Léto s Mountfieldem HK:Marcela Vejsová: "S Mountfieldem míříme na vrchol Vysokých Tater i extraligy."

Posted by Mountfield HK on 5. červenec 2015

3. místo – Tereza Möhwaldová

Do užšího finále se dostala a konečné třetí místo obsadila Tereza Möhwaldová, která dostane výroční DVD mapující extraligový ročník 2014/15.

Už 32. fotka do soutěže Léto s Mountfieldem, třetí pak z území USA:Tereza Möhwaldová: "Váhová omezení pro zavazadla př...

Posted by Mountfield HK on 20. červenec 2015

A kam všude se Mountfield HK díky vám podíval?

Do čtrnácti států světa na čtyřech kontinentech – byl v Evropě, Asii, Americe i Africe. Nejdále se podíval do Filipín na ostrov Palawan, který je od východočeské metropole vzdálen více než 10 tisíc kilometrů – přesně 10 069 km.

Mountfield HK toho díky vám a soutěži Léto s Mountfieldem HK procestoval během posledních týdnů opravdu hodně, podíval...

Posted by Mountfield HK on 2. srpen 2015

Autorky vítězných fotografií prosíme, aby se nám ozvaly na e-mail jan.vavrina@mountfieldhk.cz, skrze který se domluví na způsobu převzetí cen.

Všem soutěžícím děkujeme za účast, už brzy se můžete těšit na další soutěž.