Aktuální zprávy z klubu
čt 17.5.2018 | Filip Novák, Jan Vavřina

Mountfield HK v sobotu znovu zamíří na akci Poklad na Stříbrném rybníku

Nemáte zatím plán na sobotní odpoledne? Pak tu pro vás máme jeden tip. Každoročně pořádaná akce s názvem Poklad na Stříbrném rybníku se uskuteční právě v sobotu 19. května od 14:00 u Stříbrného rybníku. Těšit se můžete na spoustu stánků, atrakcí, soutěží, zábavy, aktivit a také výborné občerstvení. Chybět nebude ani hradecký hokej, který bude mít na místě po celé odpoledne svůj stánek. V 16:00 pak vypukne autogramiáda čtveřice hráčů, k dispozici budou Radovan Pavlík, Štěpán Havránek, Štěpán Matějček a Mikoláš Pohl.

Ve stánku Mountfieldu HK bude připraveno několik aktivit a soutěží, na všechno bude dohlížet maskot Mounty. Po celé odpoledne bude zároveň probíhat nábor hokejistů ročníku 2012 a mladších do kurzu ledního hokeje. V případě dotazů budou připraveni hradečtí trenéři, kteří všechny zvídavé otázky rádi zodpoví.

Již 11. ročník této populární akce se bude konat pod záštitou Statutárního města Hradec Králové, vstup je pro děti i jejich rodiče zcela zdarma. Neváhejte dorazit a užijte si s dětmi odpoledne plné zábavy! Více informací naleznete na facebookové stránce Poklad na Stříbrném rybníku.