Mountfield HK 

úterý 21.8.2018 v 17:00Mountfield HK
Orli Znojmo

Orli Znojmo


Prodej vstupenek
Myslíte to s dronem vážně? Udělejte si licenci!

Myslíte to s dronem vážně? Udělejte si licenci!

07.05.2018 | Technologické centrum Hradec Králové

Drony, kvadroptéry, bezpilotní letouny… záliba v mini letadlech ovládaných na dálku prudce roste. Nabídka dronů je poměrně široká a na své si tak přijde jak amatér, tak i člověk, který chce drony využívat profesionálně. Pro všechny nadšence do dronů TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové připravilo speciální kurz bezpilotního létání.

Během kurzu, rozděleného do pěti částí, se účastníci dozví vše, co potřebují k dokonalému ovládání dronu. Teorií i praxí je provede licencovaný pilot bezpilotních letounů Adam Hubálovský, který se zabývá předpisy pro létání s bezpilotními letouny v ČR a jejich využitím v kinematografii, agrikultuře a průmyslových leteckých inspekcích. Celý kurz se odehrává přímo v TCHK a vhodných exteriérech.

Na co se kurz zaměří? První lekce probere drony po technické stránce a ukáže nejpoužívanější software k jejich ovládání. V druhé části čeká účastníky náhled do legislativních zákoutí a základy letu, poté se lekce bude věnovat praktické výuce letu.

Zájemce o profesionální využití dronu bude zajímat také čtvrtá část kurzu, která je připraví na zkoušku u Úřadu pro civilní letectví, pomůže i s přidruženou administrativou a se vším potřebným. Poslední hodina práce s drony poodhalí základy leteckého natáčení, které pak majitelé licence mohou naplno využít v praxi.

Kurz je nabitý praktickými zkušenostmi, skvěle vás připraví na získání licence a práce s dronem bude zase o stupeň zábavnější!

Jdete do toho? Podrobnosti ke kurzu naleznete na www.tchk.cz.

 
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice