HC ZUBR Přerov 

čtvrtek 2.8.2018 v 17:30HC ZUBR Přerov
Mountfield HK

Mountfield HK


Prodej permanentek
Nadešel čas připravit se na derby, využijte nabídky fanshopu

Nadešel čas připravit se na derby, využijte nabídky fanshopu

10.01.2018 | Fanshop

Letošní druhé domácí derby startuje už tento pátek, a proto není času nazbyt. Připravte se i vy na hokejový svátek, doplněný navíc druhým domácím utkáním v neděli proti Liberci. Porazíme doma znovu Pardubice? Přiblížíme se prvnímu místu tabulky? Správný fanoušek Hradce by měl být na tyto situace vždy připraven!

Na hokejový dvojboj, okořeněný pátečním derby, je dobré přijít nejen včas, ale i správně vybaven. Vytáhnout ze skříně všechny dárky od Ježíška a zastavit se pro doplnění výbavy do Fanshopu. Krom nového trička a speciální akční slevy na vybraná trička CCM/Reebok zde stále najdete široký výběr šál, kšiltovek i kulichů.

Navíc jsme po Vánocích doplnili sklady a opět máme mikiny a trička s nápisem My jsme Hradec, velmi populární mikiny a trička typu Vintage. A samozřejmě i kolekci s hradeckými hráči.

Připravte se na hokejový svátek, plné haly, skvělou atmosférou a užijte si náramný hokej. Vše, co k fandění potřebujete, najdete v našem Fanshopu: ať už na e-shopu nebo v kamenné prodejně, která je otevřena každý všední den od 10:00 do 18:00, v sobotu od 9:00 do 12:00, a během všech domácích zápasů.

Přestávku během zápasu můžete využít k návštěvě stánku přímo v Aréně. Nezapomeňte sledovat i facebookový profil Fanshopu, kde najdete ty nejzajímavější informace. Tento týden navíc chystáme soutěž o zajímavé ceny!

 
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice