Mountfield HK 

úterý 21.8.2018 v 17:00Mountfield HK
Orli Znojmo

Orli Znojmo


Prodej vstupenek
Oprašte šaty a obleky! Královský ples pod patronátem Mountfieldu HK je za dveřmi

Oprašte šaty a obleky! Královský ples pod patronátem Mountfieldu HK je za dveřmi

04.02.2018 | Šimon Sedlařík

Pátek 16. února se nezadržitelně blíží. Ten večer se uskuteční v pořadí již čtvrtý ročník Královského plesu, a jak je dobrým zvykem, Mountfield HK bude u toho! Na své si příznivci hokeje a společenských večerů opět přijdou v Kongresovém centru Aldis, začátek akce je naplánován na 19:30. A co vy, máte už svou vstupenku?

Celovečerní společenskou událost pořádá Profesmedia s.r.o. právě ve spolupráci s hradeckým klubem, přičemž jí provede dobře známý moderátor Tomáš Borovec. Těšit se můžete nejen na vedení či trenérskou sestavu, ale především na samotné hokejisty A-týmu, se kterými si můžete popovídat, vyfotit se a třeba si i ťuknout na zdraví.

Kromě zmíněných sportovců však bude na místě i mnoho dalších lákadel. Hudbu například během večera obstarají kapela Lucky Band či několik DJs. Dále bude k vidění módní přehlídka a taneční vystoupení, komik Karel Hynek se postará o dobrou náladu a k dispozici bude tradiční fotokoutek. Účastnit se můžete i několika plesových soutěží o hokejové či nehokejové ceny.

Tím samozřejmě programový výčet nekončí. S úderem dvanácté vás tradičně udiví půlnoční překvapení, pro vytrvalce zase bude v průběhu plesu připraveno v omezeném čase pivo zdarma. Ti, kteří budou kdykoliv potřebovat trochu odpočinku, mohou využít prostor relaxační zóny. A vy, kdo naopak plánujete protancovat celou noc, pamatujte: Ples nekončí ani s úderem druhé hodiny, protože následuje afterparty!

Necelé dva týdny zbývají do vypuknutí IV. Královského plesu 🔜👑 Podle všeho jsou hráči Mountfield HK řádně připraveni 👌😀 Tak snad je v tom nenecháte samotné 🤔 Vstupenky jsou stále v prodeji, zbývá však značně omezené množství 👆 Veškeré informace o předprodeji, programu plesu a další najdete 👉 www.kralovskyples.cz

Zveřejnil(a) Královský ples dne 3. únor 2018

Stále jste si nestihli zakoupit lístky? Nezoufejte. K dostání jsou v oficiálním fanshopu Mountfieldu HK, a to během pracovních dnů od 10:00 do 18:00, v sobotu pak od 9:00 do 12:00. Pořídit si je můžete i během nedělního domácího střetnutí se Zlínem, stánek stojí jako obvykle za pokladnami u hlavního vchodu. Na sezení ve velkém sále si připravte 400,- Kč, na volné sezení v sále malém 350,- Kč.

Ples můžete sledovat na oficiálním webu či Facebooku. Pořadatelem je již zmíněná společnost Profesmedia s.r.o., patronem hokejový klub Mountfield HK. Generálním partnerem se stala restaurace, pivnice a kavárna Na Palmovce.

Hvězdou večera pak bude každý z vás. Jste připraveni?


 
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice