Aktuální zprávy z klubu
čt 9.8.2018 | Redakce

Pardubice z převahy nevytěžily ani bod, s Davosem padly 2:3

Hokejisté Pardubic v letošní přípravě jestě nedali gól ze hry a jejich střelecké trápení pokračovalo i v úvodu turnaje. Davos skóroval v začátcích prvních dvou třetin, díky Nygrenovi a Fehnerovi tak vedl 2:0. Pak se ale Dynamo dočkalo: Rolinek s Treillem skóre srovnali a jejich tým byl na ledě tím lepším. Znovu mu to však nestačilo k úspěchu, pět minut před koncem rozhodl o vítězství Švýcarů šťastným gólem Tino Kessler.

2
HC Dynamo Pardubice
HC Davos
po zakládní hrací době
3
Třetiny 0:1, 1:1, 1:1
Branky a nahrávky: 34. Rolinek (Machala, Bubela), 48. Treille (Budík) – 3. Nygren (Pestoni), 23. Frehner (Heldner), 55. Kessler (Nygren, Stoop). Rozhodčí: Barek, Fraňo – Doležal, Kotlík. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3. Nejlepší hráči: Vojtěch Budík – Sami Sandell. Diváci: 738.
HC Dynamo Pardubice: Kacetl – Hrabal, Budík, Trončinský, Wishart, Miromanov, Čáslava, Bučko – Machala, Bubela, Rolinek – Mandát, Marosz, Treille – Sýkora, Poulíček, Perret – Antoníček, Dušek, Svoboda.
HC Davos: van Pottelberghe – Nygren, Barandun, Ambühl, Paschoud, Stoop, Heldner, Buchli, Jung – Pestoni, Sandell, Meyer – Kessler, Hischier, Bader – Weder, Aeschlimann, Frehner – Bleiker, Baumgartner, Spinell.