Fanoušci
pá 31.5.2019 | Klub

Pátý ročník oblíbené soutěže. Startuje Léto s Mountfieldem HK!

Máte originální nápad na fotku? Sem s ním! Nezapomeňte přidat některý z hradeckých artefaktů a výsledek poslat na naši adresu. Je tu totiž „Léto s Mountfieldem HK V“, oblíbená soutěž, kterou si můžete zpestřit svou letní dovolenou. Stejně jako loňští vítězové, také ti letošní se mohou těšit na zajímavé ceny.

Pakliže se chystáte na dovolenou, ať už k moři, nebo do hor, nezapomeňte si do kufru přibalit také dres, šálu či cokoliv jiného s motivy hradeckého celku. S předmětem se vyfoťte, výsledek nám zašlete – a my jej zveřejníme. Fantazii se meze nekladou!

Stejně jako v minulých letech budou všechny fotografie fanoušků umístěny do facebookového alba, tentokrát s názvem „Léto s Mountfieldem HK V“. O postupu do finále rozhodne počet „lajků“, které budou ostatní jednotlivým snímkům udělovat, přičemž čas bude až do soboty 10. srpna 2019 23:59.

Pět nejúspěšnějších fotografií se posléze podívá do týmové kabiny, kde sami hráči A-mužstva rozhodnou o finálovém pořadí a tím pádem o tom, která z nich je nejpovedenější. Fotky umístěné dle hodnocení „lajků“ na facebooku na 6. – 15. místě rovněž vyhrávají ceny, v tomto případě ovšem o konečném pořadí rozhoduje výsledek pouze samotné sociální sítě. A jaká ocenění jsou nachystána?

  • Cena za 1. místo: Fanouškovský dres Mountfieldu HK s podpisem hráče A-týmu
  • Cena za 2. místo: Permanentní vstupenka na stání pro sezónu 2019/20
  • Cena za 3. místo: Hraná hokejka hráče A-týmu Mountfieldu HK s podpisem
  • Cena za 4. – 5. místo: Fanouškovská šála Mountfieldu HK
  • Cena za 6. – 10. místo: Podsedák Mountfieldu HK
  • Cena za 11. – 12. místo: Deka Mountfieldu HK
  • Cena za 13. – 15. místo: Puk Mountfieldu HK s podpisem hráče A-týmu

Kromě toho budou vybrané snímky zveřejněny v chystané ročence, kde bude několik stran věnováno právě hradeckým fanouškům.

Své fotografie můžete posílat na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz, či do zprávy na účet Mountfieldu HK na Facebooku. Nezapomeňte uvést vaše jméno, e-mail, telefon a krátký popis fotky (kde byla pořízena apod.).