Žáci
pá 28.2.2014 | Jan Vavřina

Po měsíci je na programu další brankářský kemp pro ročníky 2000-2007

Přesně měsíc od posledního kempu pro nadějné brankáře Královéhradeckého kraje je tady další. Šéftrenér brankářů Královských lvů Filip Luňák byl s minulou akcí nadmíru spokojen, proto se klub rozhodl pro zorganizování další takové. Ta se bude konat v pondělí 10.3. na hradeckém zimním stadionu.

Rodiče mladých brankářů pozor!

V polovině února jsme Vás informovali o tréninkovém kempu , který uspořádal náš hokejový klub pro mladé brankáře Královéhradeckého kraje. V něm jsme slíbili, že se již v březnu bude konat další, a tak s touto nabídkou přicházíme.

Blížící se soustředění brankářů Královéhradeckého kraje, které se bude konat na zimním stadionu v Hradci Králové, je plánované na 10. března 2014. Přesně měsíc od předchozího úspěšného kempu mají rodiče znovu šanci přihlásit své děti ročníků 2000-2007 na ten následující.

Program bude stejný, jako v únoru – dvě tréninkové jednotky na ledě (dopolední trénink zaměřen pouze na brankářské bruslení, odpolední pak na rozvoj brankářských dovedností). K tomu je naplánován jeden trénink na suchu zaměřený na obratnost mladých brankářů. Dále proběhne společný strečink s trenérkou.

Přihlášky můžete zasílat opět na e-mail filiplunak@centrum.cz nebo kontaktujte šéftrenéra brankářů Královských lvů, pana Filipa Luňáka, osobně nebo telefonicky na čísle 604 348 521. Cena zůstává stejná jako doposud – 500 Kč včetně společného oběda. Platí se v hotovosti po příjezdu na sraz. Protože je počet účastníků omezen a kvůli velkému zájmu jsme museli některé přihlášky na minulý kemp odmítnout, zarezervujte si svoje místo včas!