Aktuální zprávy z klubu
ne 1.12.2019 | Klub

Po roce znovu vánoční dresy! Tentokrát červené – hradecké

S první adventní nedělí začíná předvánoční období, které vyvrcholí Štědrým večerem. Dva dny před ním odehrají hokejisté Mountfieldu HK domácí utkání proti Plzni, a znovu po roce oblečou speciální dresy ve vánočních motivech. Po zeleném "svetru", který vyvolal mezi fanoušky pozitivní ohlasy, přichází červený – hradecký.

Letošní předvánoční zápas pod Bílou věží, který se odehraje v neděli 22. prosince od 17:20, bude pro příznivce hokeje hodně atraktivní. Kromě toho, že dorazí celek z popředí tabulky s nejlepším střelcem extraligy, bude utkání tématické. K tomu přispějí i speciální dresy určené právě k tomuto střetnutí.

Dres v podobě červeného "svetru" doplňuje vánoční zlatá a zelená barva, k tomu přibyly decentní vločky, stromečky a sobíci. Hlavním prvkem je však hradecká dominanta v zimním hávu. Podobně jako vloni, i tentokrát půjdou originální dresy do internetové dražby a následně poputují mezi hokejové fanoušky a sběratele.

Novinkou je možnost pořídit si dres ve fanshopu. Pokud si ho objednáte a zaplatíte do 5. prosince, bude vám dodán tak, abyste si ho mohli vzít právě na zápas proti Plzni!