čt 14.9.2017 | Radek Staněk

Po velkém dramatu přivezl mladší dorost z Letňan dva body

V pořádné drama se proměnil zápas extraligy mladšího dorostu, který sehrál Mountfield HK v Letňanech. Až do 47. minuty vedl Hradec 2:0, domácí se však vzepjali k velkému obratu a po hattricku Václavíka šli minutu před koncem do vedení. V závěrečné minutě však hradecký Kašpar poslal utkání do prodloužení, kde o zisku druhého bodu pro Mountfield rozhodl Šedivý.

Petr Luštinec (Mountfield HK):
S dnešním zápasem v Letňanech nemůžeme být spokojení, protože ani přes naši optickou převahu jsme si nedokázali vytvořit nějakou šanci, abychom vstřelili více než dva góly. V poslední třetině Letňany srovnaly, vzápětí šly do vedení a my museli dotahovat na 3:3. Podařilo se nám vstřelit branku v prodloužení, za to jsme rádi, ale s předvedenou hrou nejsme spokojeni.