HC ZUBR Přerov 

čtvrtek 2.8.2018 v 17:30HC ZUBR Přerov
Mountfield HK

Mountfield HK


Prodej permanentek
Poklad na Stříbrném rybníku bude obohacen o hradecký hokej

Poklad na Stříbrném rybníku bude obohacen o hradecký hokej

16.05.2017 | Klára Petrásková

Jak si zpříjemnit sobotní odpoledne? Třeba návštěvou akce zvané Poklad na Stříbrném rybníku. Již tradiční každoročně pořádaná akce bude startovat 20. května ve 14 hodin v hradeckém autocampu Stříbrný rybník. A na co se můžete těšit? Kromě pestrého programu zaměřeného především na děti bude na pořadu dne také autogramiáda východočeských hokejistů Jaroslava Pavelky, Jaroslava Dvořáka a Radovana Pavlíka.

Kromě autogramiády hradeckého tria, která začne přibližně v 16:00, bude na akci k dispozici také stánek klubu Mountfield HK. V něm budou návštěvníkům k dispozici mládežničtí trenéři, kteří budou připraveni poskytnout odpovědi na veškeré dotazy ohledně ledního hokeje v Hradci Králové. Zároveň zde také bude probíhat nábor dětí do kurzů bruslení.

Všechny děti předškolního věku a jejich rodiče srdečně zvou na 10. ročník oblíbené akce také pořadatelé – Mateřská škola Kampanova Hradec Králové a cestovní kancelář B&K Tour. Cílem projektu je ukázat dětem a rodičům možnost smysluplně a aktivně využít společně strávený čas, což je v dnešní uspěchané době čím dál vzácnější. Stejně jako v letech minulých se akce bude i letos konat pod záštitou Statutárního města Hradce Králové. Více informací naleznete na oficiální facebookové stránce Poklad na Stříbrném rybníku.

 
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice