Fanoušci
pá 13.5.2016 | Jan Vavřina

Poklad na Stříbrném rybníku opět za účasti Mountfieldu HK a jeho hráčů

Už se stalo příjemnou tradicí, že se ještě před startem léta koná zábavné odpoledne Poklad na Stříbrném rybníku. Letos se akce určená především pro děti uskuteční v sobotu 21. května od 14:00 v autocampu Stříbrný rybník v Hradci Králové a opět u toho nebude chybět Mountfield HK se svým stánkem a hráči A-týmu. Tentokrát se budou nejen fanouškům hradeckého hokeje podepisovat talentovaní hráči – Zdeněk Čáp, Jaroslav Pavelka, Filip Hronek a Štěpán Havránek.

Hradecký hokejový klub se bude prezentovat stánkem, ve kterém bude probíhat náborová kampaň, děti a jejich rodiče dostanou přímo od mládežnických trenérů klubu informace k náboru do kurzů bruslení. Navíc si budou moci zasoutěžit v několika disciplínách, jednou z nich bude také střelba na branku. Autogramiáda čtveřice mladých hráčů začne v 15:15 a skončí přibližně v 16:15.

Všechny děti předškolního věku a jejich rodiče srdečně zvou na hojně zastoupenou akci také pořadatelé – Mateřská škola Kampanova Hradec Králové a cestovní kancelář B&K Tour. Cílem projektu je ukázat dětem a rodičům možnost smysluplně a aktivně využít společně strávený čas, což je v dnešní uspěchané době čím dál vzácnější. Akce se bude konat pod záštitou Statutárního města Hradce Králové. Více informací naleznete na facebookové stránce Poklad na Stříbrném rybníku.