Aktuální zprávy z klubu
so 30.5.2020 | Klub

Poslední hodiny – aukce dresů končí v neděli ve 20:00

Stejně jako každý rok, i po nedokončené sezóně 2019/20 mají nejen hradečtí fanoušci možnost získat dresy, ve kterých hráči Mountfieldu HK bojovali o ligové body. V internetové aukci je oproti loňsku bílá sada, v té vyjížděli Lvi před vlastní publikum. Každý ze třiceti trikotů bude opatřen certifikátem pravosti, dražba končí se závěrem května.

Aukce dresů z Tipsport extraligy 2019/20

Vyvolávací cena všech dresů je 1800 Kč, minimální příhoz pak 50 Kč. Aukce končí v neděli 31. května ve 20:00, avšak prodej jednotlivých kusů se může protáhnout.

Platí totiž, že dresy, na které nebylo ve 20:00 během posledních pěti minut přihozeno, v aukci končí a získávají nového majitele, který nabídl nejvyšší částku. V 19:55 začíná u každého předmětu běžet pětiminutová ochranná lhůta. Pokud bude během této doby na konkrétní předmět přihozeno, začíná pětiminutová lhůta u tohoto konkrétního předmětu běžet znovu, v opačném případě se majitelem předmětu stává ten, kdo naposledy přihodil před uplynutím této lhůty. Díky tomu budou mít vážní zájemci o konkrétní předmět možnost během pěti minut reagovat na předchozí nabídku. Toto "prodloužení" je časově neomezené. Přečtěte si, prosím, kompletní pravidla aukce, která naleznete na www.sportovniaukce.cz.

Po ukončení aukce bude všem vítězným uživatelům zaslán e-mail s podrobnými informacemi ohledně převzetí vydražené položky. Tu je nutné vyzvednou v ČPP Aréně, v případě zaslání poštou platí kupující 200 Kč za poštovné a balné.

Zapojte se i vy a zajistěte si originální hraný dres Mountfieldu HK!