Aktuální zprávy z klubu
út 14.1.2025 | Týden hokeje

Přijďte 23. ledna dětmi na nábor a užijte si spoustu hokejové zábavy

Ve čtvrtek 23. ledna 2024 od 16:45 budou mít všechny děti od čtyř do osmi let bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou nebo hokejistkou. Mountfield HK pořádá ve spolupráci s Českým hokejem v malé hale ČPP Arény v rámci Týdne hokeje náborovou akci. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co je Týden hokeje?

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4-8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná podesáté po celé České republice a celkově už pojedenácté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem desetitisíce dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Jaký bude trénink v Hradci Králové?

Akce Týden hokeje se uskuteční v malé královéhradecké ČPP Arény, a to ve čtvrtek 23. ledna od 16:45. Registraci mohou rodiče provést již předem. Program zahájí po úvodní registraci ukázkovým tréninkem nejmenší hradečtí hokejisté, kteří přítomným předvedou své hokejové schopnosti a také to, co je případně v budoucna čeká. Následně dostanou prostor na ledě také děti, které budou moci udělat své první hokejové krůčky.

Co je třeba si na akci přinést?

Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Martina Stehna (martin.stehno@mountfieldhk.cz) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Jaké jsou výhody pro účastníky?

Pro účastníky Týdne hokeje jsou připraveny také výhody – děti tak obdrží dárkové předměty od Českého hokeje i Mountfieldu HK.