Aktuální zprávy z klubu
čt 26.3.2015 | Lukáš Štěrovský

Přijďte si zdarma zabruslit a pobavit se s Tomášem Mertlem a Stanislavem Dietzem!

V rámci pátečního bruslení veřejnosti, které se koná od 16:30 do 18:00 v malé hale, budou fanoušky doprovázet hráči A-týmu Tomáš Mertl a Stanislav Dietz. Ti se mimo ledu objeví taktéž na následné autogramiádě, která je součástí celé akce, na níž bude vstup zcela zdarma! Svoji návštěvu můžete navíc spojit s účastí na zápase mladšího dorostu proti Kometě Brno, který se uskuteční v rámci Mládežnického mistrovství České republiky klubů, a jenž startuje ve FORTUNA aréně od 19:00!

Páteční bruslení veřejnosti tak bude obohaceno o účast dvou hráčů, kteří se ještě nedávno proháněli v zápasovém nasazení po ledě v barvách Hradce Králové. Vstup veřejnosti na toto bruslení (16:30 – 18:00) je zdarma, stejně jako na následující autogramiádu Tomáše Mertla a Stanislava Dietze.

V Hradci Králové ale současně probíhá Mládežnické mistrovství České republiky klubů, kde v kategorii osmých tříd a mladšího dorostu bojují o medaile dva mládežnické celky Východočechů. Mladší dorostenci svoji pouť za obhájením loňského prvenství odstartují proti Kometě Brno, a to od pátečních devatenácti hodin. Po skončení akce s královéhradeckými hráči tak rovnou můžete jít podpořit mladé hokejisty – vstup do FORTUNA arény je taktéž zdarma!