Aktuální zprávy z klubu
út 3.12.2013 | Jan Vavřina

Přijďte ve středu na nový Radegast! Setkáte se s hráči A-týmu

Oficiální partner extraligy – společnost Radegast – si pro hokejové fanoušky připravil zajímavou akci. Tím je prezentace nového polotmavého ležáku Radegast Temně Hořký prostřednictvím třech hráčů našeho klubu. František Ptáček, Vladimír Škoda a Tomáš Knotek Vám tak ve středu 4.12. od 18:00 načepují tento druh piva v Bully Restaurantu na zimním stadionu v Hradci Králové, kde se budou zároveň podepisovat.

Jedním z úkolů hráčů bude načepovat a naservírovat fanouškům sezónní polotmavý ležák Radegast Temně Hořký – pivo charakteristické výraznou hořkostí, která je typická pro všechna piva Radegast. Vyšší dávky pečlivě vybraných druhů chmele a netradiční kombinace sladů mu dodávají nezaměnitelnou plnou chuť, říz a jantarovou barvu. Limitovaná várka se čepuje ve stovkách hospod po celé České republice. Ležák je k dostání také v lahvové variantě v obchodech.

Kromě prezentace piva Radegast Temně Hořký se můžete těšit také na zajímavé soutěže o klubové předměty nebo debatu s hráči. Hráči, kteří natočí pivo, se Vám budou také podepisovat.

Akci s hráči v Bully Restaurantu, kde můžete mimo jiné sledovat živé přenosy všech venkovních zápasů Hradce Králové, Vám přináší Radegast, oficiální pivo hokejové extraligy.