HC ZUBR Přerov 

čtvrtek 2.8.2018 v 17:30HC ZUBR Přerov
Mountfield HK

Mountfield HK


Prodej permanentek
Přípravu zpestří fotbalová vložka! Mountfield HK vyzve Nový Hradec Králové

Přípravu zpestří fotbalová vložka! Mountfield HK vyzve Nový Hradec Králové

16.06.2017 | Petr Šatalík

Týdny náročných tréninkových dávek mimo ledovou plochu dostanou na konci června velmi zajímavé osvěžení. Východočeši vymění atletickou obuv za kopačky a 21. června se od 17:30 utkají s Novým Hradcem Králové na jeho hřišti v exhibičním fotbalovém utkání. Krátce po závěrečném hvizdu by měla následovat také autogramiáda hokejových Lvů.

Letní příprava hráčů z města pod Bílou věží je již měsíc v plném proudu a nadále postupuje podle plánu. Hradečtí hokejisté se před blížící se sezónou Tipsport extraligy poctivě připravují na její začátek, který by měl přijít na začátku září, kdy všechna mužstva opět vyjedou do boje o ligové body.

Ve středu 21. června od 17:30 však bude tvrdý dril na příští ročník soutěže příjemně zpestřen fotbalovým duelem s celkem Nového Hradce Králové. Tým hrající krajskou I.A třídu se v její tabulce aktuálně nachází na 5. místě. Utkání by se měla zúčastnit většina hráčů hokejového Mountfieldu.

Defenzíva Lvů si v tomto souboji bude muset pohlídat především Martina Šmída, který v probíhajícím ročníku krajské soutěže vstřelil za své mužstvo již 16 branek. Po utkání je pak naplánována pozápasová autogramiáda královéhradeckých hokejistů. Na zajímavý duel jsou zváni všichni sportovní příznivci, ať už fandí hokeji či fotbalu.

 
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice