Aktuální zprávy z klubu
út 22.10.2019 | Jan Vavřina, Aleš Havel

Proti Adleru 13. a 19. listopadu! Vstupenky jsou již v prodeji

Jízdní řád Mountfieldu HK se po postupu do osmifinále CHL rozrostl o další dvě položky. První ze dvou zápasů proti týmu Adler Mannheim odehrají Východočeši na domácím ledě, a to ve středu 13. listopadu, odveta je naplánována na úterý 19. listopadu na ledě soupeře. Vstupenky na domácí duel jdou do prodeje ve středu 23. října v 9:00!

Tým Tomáše Martince si zajistil premiérovou účast ve vyřazovacích bojích Ligy mistrů povedenými zápasy ve skupině H a už vyhlíží osmifinále. To se hraje na dva zápasy (doma a venku) a dále postupuje tým s lepším skóre z obou vzájemných duelů.

Hradečtí začnou jakožto tým nasazený z koše B na domácí půdě, ČPP Aréna přivítá hokejisty Mannheimu ve středu 13. listopadu v 18:00. Odveta je na programu v Německu v úterý 19. listopadu od 19:00.

Vedení hokejového klubu se po úspěšném vlakovém výjezdu do Grazu snažilo vypravit podobnou soupravu také do Mannheimu. V Německu je však vlaková doprava výrazně komplikovanější než v Rakousku (působí zde více provozovatelů drah) a cesta by trvala přibližně okolo deseti hodin. Protože je také na organizaci takto složitého výjezdu výrazně méně času než v případě Grazu, není Mountfield HK bohužel schopen speciální vlak vypravit. Vedení klubu však bude fanouškům nápomocno při zajišťování vstupenek na zápas a bude velice rádo za podporu, kterou bude v Německu hradecký tým zajisté potřebovat.

Komplikovanost situace objasňuje generální manažer Aleš Kmoníček. „Jakmile jsme se dozvěděli soupeře, začali jsme intenzivně pracovat na tom, abychom uspořádali podobný výjezd jako do Grazu. Zjistili jsme však, že do Mannheimu je to delší a složitější trať a České dráhy nám nejsou schopny takto rychle zajistit odpovídající spojení. Velice nás to kvůli našim fanouškům mrzí, nicméně věříme, že nás přijdou podpořit na domácí stadion a někteří vyrazí do Mannheimu po vlastní ose,“ říká GM klubu.

Vstupenky na domácí zápas půjdou do prodeje ve středu 23. října v 9:00, a to skrze on-line aplikaci na webu klubu. Pokladny ČPP Arény se otevřou poprvé ve čtvrtek 24. října v 9:00. Ceny vstupenek jsou ve stejné výši jako na zápasy Tipsport extraligy.

Jak již bylo před sezónou avizováno, na vyřazovací boje CHL nebudou platit fanouškovské permanentky tedy základní ani sezónní. Majitelé permanentních vstupenek mohou využít předkupní právo na svá místa, které potrvá do čtvrtka 31. října do 20:00. Nevyzvednuté rezervace půjdou do volného prodeje v pátek 1. listopadu v 9:00.

ON-LINE PRODEJ VSTUPENEK »

Ceny vstupenek na osmifinále CHL

Kategorie Plné Zlevněné
červená 320 Kč (290 Kč*) 300 Kč (270 Kč*)
žlutá 280 Kč (250 Kč*) 260 Kč (230 Kč*)
modrá 230 Kč (200 Kč*) 210 Kč (180 Kč*)
zelená 190 Kč (160 Kč*) 170 Kč (140 Kč*)
stání 150 Kč (120 Kč*) 130 Kč (100 Kč*)
* ceny pro vstupenky zakoupené 5 a více dní před zápasem


Zlevněné vstupné (pouze na pokladně nebo v Infocentru):

– Děti/studenti na základě žákovského/studentského průkazu např. ISIC
– Senioři nad 60 let dle prokázaného věku nebo SENIOR PASU
– Osoby TP, ZTP, ZTP/P (po předložení průkazu)

Nárok na vstup zdarma:

– Vozíčkář + 1 osoba jako doprovod (omezená kapacita míst)

Děti:

Děti do 130 cm výšky mohou navštívit utkání (bez nároku na sedadlo) za symbolických 10 Kč. Vstup na stadion jim bude umožněn hlavním vchodem, konkrétně označeným turniketem vedle pokladny č. 3. Vstupenky pro děti bude možné zakoupit v předprodeji, a to on-line i na pokladnách ČPP Arény.

Hosté:

Výše vstupného do sektoru hostí je shodná s cenou vstupenek na stání pro domácí fanoušky.

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.