Fanoušci
pá 17.9.2021 | Klub

Ročenka Mountfieldu HK 2021/22 je v prodeji ve fanshopu

6O stran zajímavého čtení, povedených fotek, skvělých vzpomínek, představení hráčů nebo soutěží nabízí hokejová ročenka Mountfieldu HK na sezónu 2021/22. Stejně jako v předchozích letech, i tentokrát připravili Východočeši pro fanoušky i sběratele publikaci s originálním obsahem. Ta je od prvního domácího utkání v prodeji ve fanshopu za 190 Kč.

Slova zástupců akcionářů směrem k hradeckým příznivcům, představení realizačního týmu i hráčského kádru, rozhovory, vzpomínky na specifickou sezónu 2019/20, statistiky, klubové rekordy, fotky nejen fanoušků, soutěže pro děti i dospělé nebo týmovou fotku. To všechno obsahuje zbrusu nová ročenka 2021/22, která by neměla chybět v knihovně žádného správného fanouška.

Ročenka je k dostání za 190 Kč v kamenné prodejně Fanshopu, během zápasů ve stánku v hale, k dispozici bude také na e-shopu. Fanshop má otevřeno každý všední den, a to od pondělí do čtvrtka od 10:00 do 18:00, v pátek od 10:00 do 17:00 (vždy s přestávkou na oběd mezi 12:00 a 12:30). Během domácích zápasů je fanshop otevřen 1 hodinu před začátkem utkání a uzavřen 15 minut po jeho ukončení. Ve státní svátky je zavřeno (mimo domácí zápasy).