Fanoušci
ne 7.4.2019 | Klub

Rozloučení se sezónou proběhne v úterý. Sraz v 16:00 v kotli!

Stejně jako v předchozích ročnících, i v tom letošním se neuvidí hráči A-týmu se svými fanoušky naposledy během utkání, nýbrž na akci Rozloučení se sezónou 2018/19. Ta se bude konat v úterý 9. dubna od 16:00 v ČPP Aréně, sraz fanoušků bude jako před rokem v kotli! Následovat bude autogramiáda takřka kompletního A-týmu, těšit se můžete i na pivo zdarma.

Ještě jednou v této sezóně zafandit a zatleskat svým oblíbencům budou moci hradečtí fanoušci v úterý 9. dubna. V 16:00 totiž předstoupí před kotel a příznivce Mountfieldu členové A-týmu, aby poděkovali za skvělou podporu v uplynulém ročníku.

Následovat bude autogramiáda A-týmu, která se bude z důvodu rozpouštění ledu konat na spodním ochozu ČPP Arény. Na autogramiádě by měli chybět pouze lotyšští reprezentanti Oskars Cibulskis a Maris Bičevskis, ti čeští a slovenští by naopak měli dorazit.

Kromě podpisové akce se fanoušci mohou těšit na soutěžní otázky o klubové ceny a také čepované pivo, které bude pro všechny návštěvníky zdarma. Otevřen bude také stánek fanshopu, kde si můžete pořídit některý ze zajímavých předmětů a hned si ho nechat podepsat.

Vstup na akci, která je zdarma, bude návštěvníkům umožněn od 15:30 výhradně hlavním vchodem. Tak nezapomeňte: v úterý v 16:00 naposledy v této sezóně na značkách!

Jak to vypadalo vloni?