Aktuální zprávy z klubu
út 8.9.2015 | Lukáš Štěrovský

Snímek Fandíme všichni II si odbyl svou kinopremiéru, nyní jde do prodeje

V neděli 6. září mohly oči veřejnosti poprvé spatřit nový dokument mapující hradecké putování sezónou 2014/15. Ten nesl podobný název jako první díl – Fandíme všichni, tentokráte s číslovkou dva na konci. Premiéra proběhla od 14:00 v zaplněném sále multikina Cinestar, přítomen byl mimo autora Milana Hodka také generální manažer klubu Aleš Kmoníček a duše hradecké kabiny Peter Frühauf.

Právě on a jeho nakonec vítězný boj se zákeřnou nemocí, o které se hradecký bek dozvěděl těsně před Vánoci, tvoří podstatnou část dokumentu. V něm diváci vyjma rekapitulace sportovních výsledků mohli taktéž nahlédnout do zákulisí hradeckého klubu a potažmo týmu. Nechyběla tradiční zabíjačka u Kudrnů, emotivní momenty ze šatny či atmosféra výjezdů fanoušků na venkovní klání.

Představení zahájil krátce po druhé hodině odpolední moderátor Tomáš Borovec. Ten si na pomyslné pódium pozval generálního manažera Aleše Kmoníčka, Petera Frühaufa a kameramana, režiséra, scénáristu a střihače v jednom, Milana Hodka.

Každý z výše jmenovaných mimo jiné krátce pohovořil o určitém aspektu, který se objevil i v dokumentu. Generální manažer Aleš Kmoníček ohodnotil sezónu, Peter Frühauf popisoval, jak hradecká kabina přijala kameramana do svých řad a Milan Hodek představil proces celého natáčení a tvoření filmu. Povídání se neslo ve vtipné a příjemné rovině, došlo i na otázky diváků.

DVD Fandíme všichni II a nová ročenka v prodeji!

Ty tvořili členové fanklubu a fanoušci, kteří vyhráli exkluzivní vstupenky na toto jediné kinopromítání během zahájení sezóny, konaného týden nazpět. Pokud jste mezi nimi nebyli, nemusíte smutnit – DVD o stopáži 73 minut je k dispozici ke koupi na pokladnách FORTUNA arény a ve fanshopu za 50 Kč. Na obou místech je možné také zakoupit novou ročenku v ceně 99 Kč.

Kompletní fotogalerii naleznete na sociální síti Google+.