Aktuální zprávy z klubu
pá 4.8.2017 | Jan Vavřina

Sparta si na závěr svého vystoupení zvedla náladu. Porazila Dynamo 2:1

Hokejisté pražské Sparty sehráli svůj poslední duel na Mountfield Cupu 2017 proti pardubickému Dynamu, pro kterého to byla naopak premiéra. Pražané porazili svého soupeře 2:1, když se všechny tři branky vešly do druhé třetiny. Obě dvě vítězného týmu zaznamenal obránce Tomáš Pavelka. Tým Jiřího Kalouse získal na turnaji pět bodů za dvě prohry v prodloužení a právě jednu výhru v základní hrací době.

Třetiny 0:0, 1:2, 0:0
Branky a nahrávky: 25. Poulíček (Kaut) – 23. Pavelka (Kalina), 39. Pavelka (Klimek, Říčka). Rozhodčí: Úlehla, Wágner – Lučan, Maštalíř. Vyloučení: 11:9. Využití: 0:1. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2. Nejlepší hráči: Martin Růžička – Tomáš Pavelka. Diváci: 824.
Pardubice: Růžička – Cardwell, Havlík, Grebeňuk, Ščotka, Holland, M. Voženílek, Nedbal, Trejbal – Quenneville, Tomášek, Starý – Kaut, Poulíček, Perret – J. Sýkora, Hlinka, Panna – Moučka, Bojko, Pipek
Sparta Praha: Honzík – Dvořák, Zámorský, Kalina, Pavelka, Mikliš, Švrček, Zeleňák – Říčka, Klimek, Reichenberg – Forman, Pech, Kumstát – Uher, Smejkal, Kudrna – Černoch, Rousek, Saponari