Fanoušci
út 12.2.2019 | Radek Staněk

Štětec není zločin V – napište vzkaz a zapojte se do chorea

Již v sobotu 16. února proběhne V. ročník projektu Štětec není zločin. Všem fanouškům se tak díky hradeckému fanklubu otevírá další příležitost podpořit hráče svými vzkazy. Vyjádřit jim dík za dosavadní výkony, nebo naopak popřát hodně štěstí do dalších zápasů, které je čekají.

Fanklub zve všechny fanoušky Mountfieldu, aby opět podpořili své hráče svými vzkazy. Akce bude probíhat v sobotu 16. února do 10 do 18 hodin na zimním stadionu. Fanklub zájemcům poskytne vše potřebné (štětce, papíry, barvy), ovšem každý si svůj vzkaz může samozřejmě připravit i sám a přinést ho na stadion. Vytahovat se budou o I. komerční přestávce úvodní třetiny zápasu s Litvínovem, konaném v pátek 22. února od 18 hodin.

Kromě možnosti potkat se s dalšími fanoušky při tvorbě vzkazů bude během akce probíhat také kurz první pomoci pod vedením odborných instruktorů. Také hokejové zápasy totiž čas od času přinášejí i nepříjemné okamžiky, kdy je třeba právě tyto dovednosti umět využít a pomoci druhým v nesnázích.

První blok bude probíhat od 9:00 do 12:00, druhý od 13:00 do 16:00. Více o celé akci i možnostech přihlášení se nejen do uvedených bloků naleznete na webu fanklubu.