Fanoušci
po 31.8.2015 | Radek Kozel

Stovky fanoušků si užily hokejové odpoledne s Mountfieldem HK

Dost bylo čekání! Poslední srpnová neděle se ve východočeské metropoli nesla v hokejovém duchu. Počínaje nedělním dnem se hradeckým hokejistům naplno rozjíždí další sezóna, tentokrát označená ročníkem 2015/16. A pokud se vydaří tak jako celoodpolední akce k jejímu slavnostnímu zahájení, mají se příznivci Lvů na co těšit!

Ani tropické počasí neodradilo fanoušky Mountfieldu od toho, aby byli společně s hokejisty A-týmu u zahájení dalšího hokejového ročníku. Již před polednem se začali na parkovišti u FORTUNA arény scházet hokejoví nadšenci, o jejich zábavu bylo od samého začátku postaráno.

Za přítomnosti maskota Mountyho si ti nejmenší mohli otestovat své hokejové dovednosti při slalomu mezi kužely nebo si například zadovádět na skákacím hradu. Ba co více, mohli se zapojit do celé řady soutěží, v nichž se rozdávaly hodnotné ceny, sladkostmi počínaje a vstupenkami na utkání konče! Urputné bitvy napříč všemi věkovými kategoriemi se odehrávaly u STIGA hokeje či na speciálním radaru, který měří tvrdost střely.

Hodinu po pravém poledni pak začalo to, na co se těšili všichni, kteří se k FORTUNA aréně vypravili. Hráči A-týmu byli fanouškům k dispozici na autogramiádě, o kterou byl obrovský zájem. Vždyť po podpisech dychtily stovky zájemců! Dresy, šály či hokejové kartičky, to vše bylo ověnčeno autogramy. Kromě toho si příznivci Mountfieldu mohli se svými oblíbenci popovídat, popřát jim do nadcházející sezóny nebo se s nimi vyfotografovat.

Před FORTUNA arénou to žije, přijďte si i vy užít odpoledne s hradeckým hokejem!

Posted by Mountfield HK on 30. srpen 2015

Mezi hráči, ale především v řadách fanoušků sklidila celá akce velký ohlas, což potvrdil svými slovy věrný člen hradeckého fanklubu Jan Placák. „Celá akce byla úplně suprová. Myslím si, že je skvělé se před sezónou sejít s fanoušky a hráči. Viděl jsem, že i děti jsou spokojené,“ nadšeně hodnotí celou akci hradecký fanoušek.

Ani Jan si nenechal ujít možnost vyzkoušet zábavní atrakce. „Zkusil jsem tvrdost střely na bránu. To je suprová věc, ale naštěstí mě při tom nikdo neviděl, protože rychlost jsem měl jen něco kolem šedesátky. Takže nic moc,“ dodává s úsměvem.

Jako každý správný fanoušek, i Honza už se nemůže dočkat, až se rozjedou boje o extraligové body. „Konečně to začne. Nejdříve byl zápas s Olomoucí, teď se Straubingem, takže se to blíží a já se moc těším. Už aby to začalo,“ uzavírá spokojený fanoušek Jan Placák.

Fotogalerie