Aktuální zprávy z klubu
čt 28.6.2018 | Jan Vavřina

Termohrnek jako dárek, permanentky za lepší cenu a rezervace míst? Jen do soboty!

Vlastnit originální termohrnek s tématikou Mountfieldu HK a unikátním číslem z limitované edice? Možnost vzít si ho s sebou na hokej do ČPP Arény s oblíbeným obsahem? Po vypití nápoje si nechat termohrnek zase naplnit v některém ze stánků? Takové možnosti budou mít v nové sezóně fanoušci, kteří si zakoupí permanentku na extraligový hokej do Hradce Králové. Ale jen do soboty 30. června!

Tento den bude navíc posledním, kdy si budete moci koupit permanentku za zvýhodněnou cenu, zároveň bude ukončena rezervace míst z loňské sezóny. Váháte-li nad zajištěním si svého místa na celou sezónu, teď je ideální čas pro nákup permanentky. S řadou výhod!


Permanentní vstupenky na sezónu 2018/19

Nadále platí, že si fanoušci mohou zakoupit permanentní vstupenky ve verzi ZÁKLADNÍ (26 zápasů základní části Tipsport extraligy) nebo SEZÓNNÍ (26 zápasů základní části + celá nadstavbová část + utkání CHL, Mountfield Cupu a přípravné zápasy). Oproti loňskému ročníku je tedy novinkou, že přípravná utkání včetně Mountfield Cupu a zápasy CHL obsahuje pouze "sezónní" verze karty, "základní" platí pouze na základní část extraligy.

Oproti předchozímu roku byly nastaveny dvě cenové hladiny podle termínu nákupu, dřívější (do 30. června) se vyplatí. Do tohoto termínu budou permanentky prodávány za zvýhodněné ceny, po tomto datu budou ve stejné výši jako v minulém ročníku.

Ještě větší slevy mohou využít majitelé "sezónních" karet. Klub si totiž váží věrnosti svých fanoušků, zejména těch, kteří v loňské sezóně volili "sezónní" verzi karty. Při jejím prodloužení do 30. června budou mít její majitelé 10% slevu z původní ceny. Této zvýhodněné ceny je možné využít v on-line prodeji i na pokladnách ČPP Arény, je potřeba k tomu znát devítimístný kód z loňské "sezónní" permanentky.

Každý majitel permanentky, který si svou kartu pořídí do 30. června, se navíc může těšit na originální dárek v podobě termohrnku. Ten je vyroben v limitované edici přímo pro permanentkáře, každý hrnek bude opatřen logem klubu a unikátním číslem, a fanoušci si ho budou moci vzít s sebou na hokej.

Majitelé loňských permanentek mají svá místa rezervovaná do 30. června 2018 do 23:59, do tohoto data mohou uplatnit předkupní právo. Poté budou nevyzvednuté rezervace uvolněny do volného prodeje, který odstartuje 2. července v 9:00.

K prodloužení stávajících nebo zakoupení nových míst je možné využít jak on-line aplikaci na webových stránkách klubu, tak pokladny ČPP Arény. Novinkou je rovněž distribuce karet – při nákupu na pokladně obdrží zákazníci přímo permanentku včetně dárku v podobě termohrnku, pří nákupu on-line obdrží zákazník voucher, se kterým si může oba produkty vyzvednout na pokladně ČPP Arény.

V případě potřeby platby prostřednictvím faktury se obraťte na marketingového manažera Aleše Havla (ales.havel@mountfieldhk.cz).

Výhody majitelů SEZÓNNÍCH permanentek:

 • Vstup na domácí utkání základní i nadstavbové části TELH
 • Vstup na domácí utkání Mountfield Cupu
 • Vstup na domácí přípravná utkání
 • Vstup na domácí utkání Champions Hockey League
 • Úspora oproti nákupu jednotlivých vstupenek
 • Stálé místo celou sezónu
 • Oddělený vchod do ČPP Arény
 • Dárek v podobě termohrnku při včasném nákupu

Výhody majitelů ZÁKLADNÍCH permanentek:

 • Vstup na domácí utkání základní části TELH
 • Rezervace míst na domácí utkání nadstavbové části TELH
 • Úspora oproti nákupu jednotlivých vstupenek
 • Stálé místo celou sezónu
 • Oddělený vchod do ČPP Arény
 • Dárek v podobě termohrnku při včasném nákupu

Ceny permanentek na sezónu 2018/19 do 30. června

Kategorie Základní Sezónní (zvýhodněné) Sezónní
červená – O, C 7.-13. řada + B, D, N, S 8.-13. řada 5 400 Kč 7 400 Kč 8 250 Kč
žlutá – O, C 1.-6. řada a B, D, N, S 1.-7. a 14.-17. řada 4 650 Kč 6 450 Kč 7 200 Kč
modrá – A, E, F, G, H, J, K, L, M, R 3 700 Kč 5 300 Kč 5 850 Kč
zelená – SZ, JZ, SV, JV + omezená kategorie 3 000 Kč 4 350 Kč 4 850 Kč
stání 2 250 Kč 3 000 Kč 3 600 Kč

Ceny permanentek na sezónu 2018/19 od 2. července

Kategorie Základní Sezónní
červená – O, C 7.-13. řada + B, D, N, S 8.-13. řada 5 700 Kč 8 700 Kč
žlutá – O, C 1.-6. řada a B, D, N, S 1.-7. a 14.-17. řada 4 900 Kč 7 600 Kč
modrá – A, E, F, G, H, J, K, L, M, R 3 900 Kč 6 200 Kč
zelená – SZ, JZ, SV, JV + omezená kategorie 3 200 Kč 5 100 Kč
stání 2 400 Kč 3 800 Kč

Dětské permanentky

Dětské permanentky s vlastním motivem budou v prodeji rovněž on-line i na pokladnách, a to za 350 Kč v sezónní verzi. Jejich součástí tak budou všechna domácí utkání Mountfieldu HK v sezóně 2018/19 – od Mountfield Cupu, přes přípravu, zápasy CHL po základní i nadstavbovou část Tipsport extraligy.

Dětské permanentky jsou určeny pro děti do 130 cm výšky bez nároku na sedadlo. Nadále jim bude vstup na stadion umožněn výhradně hlavním vchodem, konkrétně označeným turniketem vedle pokladny č. 3. Oproti klasickým permanentkám nebude k těm dětským vydáván dárek v podobě termohrnku. I v sezóně 2018/19 budou v prodeji jednotlivé vstupenky na základní část pro děti do 130 cm výšky bez nároku na sedadlo za 10 Kč.Otevírací doba pokladen


Aktuální otevírací dobu pokladen naleznete v sekci Vstupenky → Otevírací doba pokladen.