Aktuální zprávy z klubu
st 24.9.2014 | Jan Vavřina, Jan Hrabal

Univerzita Hradec Králové vs. Univerzita Pardubice! Kdo si připíše výhru v derby?

Východočeská hokejová derby ožila v minulé extraligové sezoně, kdy si to opět mezi sebou rozdává Hradec Králové a Pardubice na ledové ploše v naší nejvyšší hokejové soutěži. Teď je tu ale pro všechno nová výzva – derby mezi Univerzitou Pardubice a Univerzitou Hradec Králové.

Historicky první derby obou východočeských univerzit uvidí pardubická ČEZ Arena ve středu 8. října 2014 od 18.00 hodin, hned po zápase se všichni přesuneme na afterparty do AFI Palace Pardubice! Buď u toho i ty!

>>>  www.derbyuniverzit.cz  <<<

Patronem univerzitního derby je legendární brankář Dominik Hašek, který pochází z Pardubic a studoval tehdejší Pedagogickou fakultu v Hradci Králové. Lístek na derby si můžeš koupit přímo ve škole, na pokladnách ČEZ Areny nebo online! Kup si balíček vstupenky na derby + afterparty a jdeš na hokej vlastně zadarmo!

V týmech smí nastoupit pouze hokejisté, kteří jsou studenty univerzity v akademickém roce 2014/2015. Za hradecké by měl nastoupit například člen A-týmu René Piegl, dále junioři Petr Dudák s Janem Michálkem, nebo trenéři Královských lvů v čele s Václavem Pánkem.

Univerzitní derby bude odehráno v ČEZ Areně Pardubice, její kapacita činí 10 194 míst. Východní tribuna bude patřit fanouškům Univerzity Pardubice, západní Univerzity Hradec Králové.

Nenech si ujít reprízu finále 11. akademického mistrovství České republiky v ledním hokeji, v něm Pardubice porazily Hradec Králové 2:0. Kdo bude úspěšnější letos? Přijď fandit své škole ve středu 8. října 2014 od 18.00 hodin a poté doraž na afterpárty do AFI Paláce Pardubice od 21.00 hodin.

Ceny vstupenek

Vstupenka Cena Cena pro studenty
obou univerzit
Hokejové utkání Univerzita Pardubice – Univerzita Hradec Králové 100 Kč 70 Kč *)
Afterparty v AFI Palace Pardubice od 21.00 hodin 200 Kč 80 Kč *)
Balíček – hokejové utkání + afterparty 200 Kč 150 Kč **)
*) samostatně se neprodává
**) k zakoupení budou pouze na obou univerzitách, o datech a místech prodeje budeme informovat

Za Univerzitu Hradec Králové, jejíž trenérem bude Jan Hrdina, nastoupí:
Rudolf Bernart – Václav Pánek, Tomáš Mečiar, Lukáš Budínský, René Piegl, Václav Pecen, Daniel Komárek, Lukáš Stříteský – Jiří Janoušek (C), Patrik Stehno, Pavel Hlavatý, Lukáš Bureš, Jan Michálek, Lukáš Brebera, Jiří Bohdanecký, Michal Bureš, Milan Valášek, Michal Křečan, Šimon Macháň.

U prvního souboje studentů obou univerzit nesmíš chybět, přijď podpořit svou školu, aby vyhrála DERBY!