Aktuální zprávy z klubu
po 22.6.2015 | Jan Vavřina

Ve čtvrtek budou představeny nové dresy, přijďte se na ně podívat

Stejně jako v předchozích dvou letech, i letos budou vídat fanoušci hradeckého hokeje své oblíbence v nových dresech. Jejich design vychází samozřejmě z klubových barev, ani v sezóně 2015/16 nebude chybět na hrudi dominantní logo klubu, a to ve speciálním provedení k 90. výročí hokeje v Hradci Králové. Nové dresy budou oficiálně představeny ve čtvrtek 25. června od 14:00 v malé hale FORTUNA arény. Přijďte je hned okouknout!

Kdo chce dresy vidět jako první, měl by zavítat ve čtvrtek 25. června do malé haly hradecké FORTUNA arény, kde budou ve 14:00 za účasti vedení klubu, médií a fanoušků představeny. Veřejnosti bude vstup do malé haly umožněn hlavním vchodem, přístupny pro ni budou pouze tribuny – tzn, že během této akce nebude možné osobní setkání fanoušků s hráči.

„Během čtvrtečního odpoledne bude probíhat kromě představení dresů také focení vybraných hráčů v nových dresech pro účely vytvoření kampaní klubu a za účelem propagace fanshopu. Hráči tak budou mít své povinnosti a nebude možné se s nimi osobně setkat,“ vysvětluje marketingový ředitel klubu Petr Picka.

„Pro fanoušky ale připravujeme další akce, kde bude setkání s hráči možné. Třeba při oficiálním zahájení sezóny, které proběhne na konci srpna, bude hradeckým příznivcům k dispozici celý tým. Na této akci si již fanoušci budou moci nové dresy koupit a nechat podepsat,“ říká Petr Picka.