Aktuální zprávy z klubu
so 9.3.2019 | Klub

Ve čtvrtfinále na Kometu! Vstupenky jsou v prodeji

Je dobojováno. Tedy alespoň co se týče základní části. Všechny týmy odehrály 52 náročných zápasů, aby se seřadily podle výkonnosti a určilo se, kdo na koho narazí ve vyřazovacích bojích. Mountfieldu HK stačilo 93 bodů na čtvrtou příčku, Kometě Brno 88 na pátou. Tabulkoví sousedé na sebe narazí ve čtvrtfinále. Pro Hradec je Brno vůbec první soupeř, se kterým už v historii v play off síly změřil.

Celá série vypukne dvojzápasem v Hradci Králové. V pondělí 18. března startuje duel v 17:00, v úterý 19. března v 19:00. Po dvoudenním odpočinku se oba mančafty přesunou na jih Moravy, kde se bude hrát v pátek 22. března a v sobotu 23. března vždy od 19:00. Případný pátý zápas uvidí ČPP Aréna v úterý 26. března, šestý brněnská DRFG arena ve čtvrtek 28. března a sedmý se bude hrát zase na východě Čech v sobotu 30. března.

Příznivci kvalitního hokeje si mohou zajistit vstupenky na play off v Hradci Králové den po konci základní části. V pátek 8. března odehrál Mountfield HK derby na ledě Pardubic, o den později, v sobotu 9. března v 9:00 byl spuštěn prodej vstupenek na první dva domácí zápasy, a to skrze on-line aplikaci. Pokladny ČPP Arény se otevřou poprvé následující den, tedy v neděli 10. března v 9:00.

Mountfield HK doporučuje nakupovat vstupenky on-line

Majitelé základních permanentních vstupenek mají svá místa rezervovaná do středy 13. března do 20:00. Do tohoto data si mohou zakoupit vstupenku na své místo buď prostřednictvím on-line prodeje nebo na pokladnách ČPP Arény. Pro úspěšné využití předkupního práva je zapotřebí znát devítimístný kód z permanentní vstupenky. Tento kód je k nalezení na zadní straně permanentky. Pro ty, kteří budou využívat předkupní právo přes mobilní telefon, bude v aplikaci novinka urychlující celý proces objednávky. Ta bude spočívat v možnosti načtení QR kódu fotoaparátem telefonu.

Ve čtvrtek 14. března v 9:00 půjdou nevyzvednuté rezervace a ostatní volné vstupenky do volného prodeje, a to opět on-line na webu klubu. Pokladny se otevřou ve stejný den ve 13:00.

Majitelé sezónních permanentních vstupenek (vč. play off) se nemusí o nic starat, permanentky jim budou automaticky platit po celé play off a budou moci i nadále využívat speciální vchod od Jiráskových sadů.

Hokejový klub Mountfield HK doporučuje všem fanouškům nákup vstupenek skrze on-line aplikaci, který je pohodlný a navíc oproti pokladnám časově zvýhodněný. Díky tomu se mohou vyhnout frontám na pokladně. V on-line aplikaci jsou k dispozici stejně jako na pokladně všechna aktuálně volná místa na stadionu.

Kromě on-line aplikace a pokladen ČPP Arény budou vstupenky v prodeji také v Infocentru na Eliščině nábřeží, kde bude startovat předprodej stejně jako na pokladnách ČPP Arény. I zde můžete uplatnit slevy.

Vstupenky na čtvrtfinále od 170 Kč, zlevněné od 150 Kč

Ceny vstupenek na nejdůležitější část sezóny byly úměrně navýšeny dle kvality míst. I nadále jsou v platnosti jednotlivé slevy, děti do 130 cm mohou navštívit zápasy za tradičních symbolických 10 Kč.

Na všechny zápasy play off bude pouze jedna varianta cen oproti základní části, při které byl nastaven dynamický ticketing.

Hokejový klub doporučuje nákup vstupenek pouze na oficiálních prodejních místech. Reklamace vstupenek zakoupených od překupníků nebudou brány v potaz.

Ceny vstupenek na čtvrtfinále play off 2019:

Kategorie Základní vstupné Zlevněné vstupné
červená – O, C 7.-13. řada + B, D, N, S 8.-13. řada 440 Kč 420 Kč
žlutá – O, C 1.-6. řada a B, D, N, S 1.-7. a 14.-17. řada 390 Kč 370 Kč
modrá – A, E, F, G, H, J, K, L, M, R 340 Kč 320 Kč
zelená – SZ, JZ, SV, JV + omezená kategorie 290 Kč 270 Kč
stání 170 Kč 150 Kč
stání hosté 170 Kč 150 Kč

Plánek sektorů

Zlevněné vstupné (pouze na pokladně a v Infocentru):

– Studenti na základě žákovského/studentského průkazu např. ISIC
– Děti do 15 let na základě RODINNÉHO PASU
– Senioři nad 60 let dle prokázaného věku nebo SENIOR PASU
– Osoby TP, ZTP, ZTP/P (po předložení průkazu)

Nárok na vstup zdarma:

– Vozíčkář + 1 osoba jako doprovod (omezená kapacita míst)

Děti:

Děti do 130 cm výšky mohou navštívit utkání (bez nároku na sedadlo) za symbolických 10 Kč. Vstup na stadion jim bude umožněn hlavním vchodem, konkrétně označeným turniketem vedle pokladny č. 3. Vstupenky pro děti bude možné zakoupit v předprodeji, a to on-line, na pokladnách ČPP Arény i v Infocentru.

Hosté:

Výše vstupného do sektoru hostí je shodná s cenou vstupenek na stání pro domácí fanoušky, tedy 170 Kč.

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.

Otevírací doba pokladen:


Otevírací doba