HC ZUBR Přerov 

čtvrtek 2.8.2018 v 17:30HC ZUBR Přerov
Mountfield HK

Mountfield HK


Prodej permanentek
Vstupenky na IV. ročník Královského plesu v prodeji už v pondělí 18. prosince!

Vstupenky na IV. ročník Královského plesu v prodeji už v pondělí 18. prosince!

16.12.2017 | Královský ples

Rok 2017 se pomalu chýlí ke svému konci. A co to pro vás znamená? Dlouho očekávané spuštění prodeje vstupenek na IV. ročník Královského plesu, který se uskuteční v pátek 16. února, je tu! Už se nemůžete dočkat, až se na plese skvěle pobavíte a užijete si s hokejisty A-mužstva super večer? Pak si zajistěte svou účast na této exkluzivní akci již v pondělí 18. prosince.

Pokud stále ještě váháte nad vánočním dárkem pro své blízké, nyní už nemusíte. Pořiďte jim pod stromeček vstupenky na jedinečnou společenskou událost, která je již pevnou součástí hradeckého plesového kalendáře! Příležitost k tomu budete mít už v pondělí, kdy bude zahájen oficiální prodej.

A na co se na plese těšit? Především na osobní setkání s celým týmem A-mužstva Moutnfieldu HK, vystoupení známého českého stand-up komika Karla Hynka, fantastickou kapelu Lucky Band, pivo zdarma, spoustu soutěží o hokejové i nehokejové ceny, fotokoutky se zábavnými rekvizitami a spoustu dalšího. Více o programu naleznete zde.

Místa, kde budou vstupenky v prodeji: Oficiální fanshop Mountfield HK a také v ČPP Aréně při domácích zápasech A-týmu Mountfield HK.

Ceny vstupenek jsou stejné jako v předchozích letech, tedy 400,- Kč sezení velký sál a 350,- Kč volné sezení malý sál.

Mimo to bude v příštím týdnu zahájen i on-line prodej, skrze který si budete moci vstupenky pořídit z pohodlí vašeho domova. V online prodeji budou k dispozici pouze vstupenky na volné sezení v malém sále.

Další podrobné informace naleznete v sekci vstupenky.

 
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice