Fanoušci
po 13.9.2021 | Klub

Vstupenky na páteční duel proti Energii jsou v prodeji

Po dvou venkovních utkáních se hradečtí hokejisté představí poprvé svému publiku v pátek 17. září od 18:00 pro Karlovým Varům, vstupenky na tento duel jsou od pondělního rána v prodeji. Získat je můžete v online aplikaci, v Infocentru Hradec Králové nebo na pokladnách ČPP Arény. Na další zářijová utkání bude prodej spuštěn vždy několik dní před daným zápasem. Permanentkáři mají na uhrazení permanentky ještě něco přes dva týdny.

Vstupenky na sezónu 2021/22

 • Jednotlivé vstupenky: Na zápas proti Karlovým Varům (pátek 17. září od 18:00) jsou v prodeji od pondělí 13. září 9:00 skrze on-line aplikaci a na pokladnách ČPP Arény v otevírací době. Vstupenky na další zápasy budou do prodeje uvolňovány postupně.
 • Ceny vstupenek: Jsou zveřejněny níže, uplatnit lze slevy jako v předchozích sezónách.
 • Infocentrum Hradec Králové: Od října 2021 bude klub k prodeji vstupenek více využívat partnerské Infocentrum na Eliščině nábřeží, proto je na toto místo postupně přesouván předprodej vstupenek. Pokladny ČPP Arény budou standardně otevřeny vždy v den zápasu dle otevírací doby.
 • Děti: Děti do 130 cm mohou navštívit utkání za 10 Kč bez určení místa.
 • Zlevněné vstupné: Mohou využít děti/studenti na základě žákovského/studentského průkazu např. ISIC; senioři nad 60 let dle prokázaného věku nebo SENIOR PASU; osoby TP, ZTP, ZTP/P (po předložení průkazu).
 • Nárok na vstup zdarma: Vozíčkář + 1 osoba jako doprovod (omezená kapacita míst)

Ceny vstupenek na Tipsport extraligu 2021/22:


Vstup na stadion a pravidla v ČPP Aréně:

 • Kapacita a sektory: Od 1. září 2021 není kapacita jednotlivých sportovních hal omezena, obsadit lze 100 % míst na sezení i stání. Pro zápasy Tipsport extraligy proto budou v ČPP Aréně otevřeny všechny sektory. Každý fanoušek musí zaujmout místo, na které má platnou vstupenku či permanentku.
 • Vchody: Vstup do ČPP Arény bude umožněn hlavním vchodem, vchodem od Jiráskových sadů a pro partnery klubu navíc V.I.P. vchodem od řeky Orlice. U vstupů do ČPP Arény bude probíhat dvojí kontrola (bezinfekčnost a platné vstupenky).
 • Kontrola dokladu o bezinfekčnosti Covid-19: Osoby starší 6 let se musí u prvního stanoviště prokázat platným dokladem "o bezinfekčnosti Covid-19", a to jednou z následujících možností: (a) osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření s negativním výsledkem; (b) osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami rychlý antigenní test (RAT) s negativním výsledkem; (c) osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu; (d) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19 v uplynulých 180 dnech; (e) osoba na místě podstoupí rychlý antigenní test (RAT) určený pro sebetestování, jehož výsledek bude negativní; (f) osoba ve škole nebo školském zařízení absolvovala nejdéle před 72 hodinami rychlý antigenní test (RAT) s negativním výsledkem, tato skutečnost se dokládá čestným prohlášením. Potvrzení o "bezinfekčnosti" nemusí být vytisknuté, stačí ho načíst ve svém mobilním telefonu. Přesné znění pravidel naleznete zde.
 • Kontrola platné vstupenky: U druhého stanoviště bude probíhat kontrola platné vstupenky nebo permanentky.
 • Respirátory a opatření: Po celou dobu přítomnosti v ČPP Aréně je nutné mít nasazenou ochranu dýchacích cest (respirátor alespoň třídy FFP2). Návštěvníci utkání musí respektovat pokyny pořadatelské služby a dodržovat veškerá platná nařízení i protiepidemiologická opatření. Zakazuje se účast na utkáních osobám, které vykazují klinické příznaky onemocnění covid-19.
 • Občerstvení: K dispozici budou stánky s občerstvením v rozsahu z předchozích sezón.
 • Možnosti naplnění kapacity ČPP Arény: Podle aktuálně platných nařízení ministerstva zdravotnictví může jednotlivé arény navštívit plná kapacita diváků, a to tak, že prvních 3000 návštěvníků musí doložit doklad o bezinfekčnosti (a-f). Alespoň polovina ze zbývající části kapacity (v případě Hradce Králové polovina z 3 890 míst) musí být obsazena fanoušky, kteří mají za sebou očkování proti covid-19 (c) nebo nemoc v uplynulých 180 dnech prodělali (d). Zbylá část kapacity může být obsazena osobami, které mají platný negativní test (a, b, e nebo f).
 • Parkování: Bude od prvního domácího extraligového zápasu možné opět na velkém parkovišti u Univerzity Hradec Králové, konkrétně u budovy A (Objekt společné výuky) v Hradecké ulici, která je vzdálena od ČPP Arény zhruba 5 minut chůze.