HC ZUBR Přerov 

čtvrtek 2.8.2018 v 17:30HC ZUBR Přerov
Mountfield HK

Mountfield HK


Prodej permanentek
Vylepšení pro fanoušky – Mountfield HK spustí nový ticketingový systém

Vylepšení pro fanoušky – Mountfield HK spustí nový ticketingový systém

21.10.2017 | Klub

Hokejový klub Mountfield HK ve spolupráci se společností Deep Vision s.r.o. chystá upgrade ticketingového systému, který proběhne v příštím týdnu. Stávající systém Sport Ticket bude nahrazen novou verzí – Sport Ticket 2.0 a změna se projeví jak u zákazníků přistupujících z domova, tak i těch, kteří budou vstupenky nakupovat na pokladně.

Přechod na novou verzi systému souvisí jak s rostoucími požadavky na systém ze strany fanoušků a vedení klubu, tak i z důvodu vyšších nároků spojených s legislativou, která začne v průběhu letošní sezóny platit. Mezi první benefity fanouškům, které tato změna přinese, je nová grafika prodejní aplikace nebo plně responzivní zobrazení při nákupu z mobilních zařízení. Vyšší platforma nabízí celou řadu novinek, z nichž některé začne Mountfield HK využívat již během letošní sezóny.

Hlavním benefitem by měla být především lepší stabilita systému především při utkáních play off. Vstupenky na zápasy, které se budou hrát po nedělním duelu s Litvínovem, budou v prodeji po migraci dat do nového systému a jeho důkladném testování. O opětovném spuštění systému bude klub fanoušky prostřednictvím komunikačních kanálů informovat.

Proč vůbec dochází ke změně současného systému, na to odpovídá marketingový manažer Mountfieldu HK Aleš Havel. „Upgrade na nový systém plánujeme již delší dobu ve spolupráci s týmem ze společnosti Deep Vision s.r.o., který nám vychází ve všech našich požadavcích maximálně vstříc a který zároveň tuto aplikaci vyvíjí. Věřím, že výsledek bude stát za to, a že se fanoušci dočkají moderní aplikace, která jim nejen zjednoduší objednávání vstupenek na domácí zápasy, ale nabídne i moderní a přívětivé prostředí,“ říká ticketingový specialista.

Vybrané důvody přechodu na novou verzi:

- sjednocení pokladního a online systému do jedné aplikace
- posílení kapacit pro vysoké zátěže při velmi četných objednávkách
- modernizace a zjednodušení prodejního prostředí
- vyšší doručitelnost nakoupených vstupenek
- bezpečnost přenosu dat

Co je to Sport Ticket?

Sport Ticket je platforma pro správu ticketingu a marketingových aktivit s fanoušky. Kromě extraligových a prvoligových klubů je využívána například i při zápasech české hokejové reprezentace.

 
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice