Fanshop
út 10.9.2019 | Fanshop

Využijte akce „Doprava zdarma“ v hradeckém Fanshopu

Nová hokejová sezóna už doslova buší na dveře a kde jinde se na ni lépe připravit, než ve Fanshopu Mountfield HK? Zde totiž seženete výbavu opravdu pro každého fanouška a navíc si pro vás před novým ročníkem Fanshop připravil řadu akcí a speciálních nabídek. Tak neváhejte a oblečte se do hradeckých barev!

Do začátku extraligové sezóny zbývají poslední dny. Na nové souboje vás připraví i náš Fanshop. Ve dnech 9. – 11. září doručí všechny vaše objednávky nad 299 Kč až k vašim dveřím zcela zdarma. Využijte této možnosti třeba na nové dresy, které budou náš tým provázet všemi extraligovými boji.


Se začátkem školního roku můžete potěšit i malé fandy Hradce. Všechny dětské dresy jsou právě teď o 100 Kč levnější. Nabídka platí pouze do konce září na fandresy nové sezony ve velikosti 4XS až S.


V nabídce hradeckého Fanshopu ale nenajdete jen dresy. Už jste viděli nové kšiltovky, mikiny a puky? A co podsedák, skleněný puk nebo hradeckou ledvinku? Pro nejnáročnější je připravena exkluzivní HD šála se speciálním … ale jen se přesvědčte sami.


Nezapomeňte sledovat e-shop Fanshopu Mountfield HK, ale také facebookový a instagramový profil. A pokud chcete mít novinky pohodlně v e-mailové schránce, využijte fanshopový newsletter.