Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
To asi těžko, když už i v sezóně byl dost často na tribuně. Muselo jim být jasný vzhledem k výkonnosti a věku že už týmu nemají co dát.Venca se všemi jedná mezi čtyřma očima a na rovinu, to je jiná kapacita než ten váš hajnej.
Nehledě na to, že jim klub vyplatil vše co ze smluv vyplývá (opět velký rozdíl v jednání na oboustranné úrovni).
Ano, kluci můžou být zklamáni že si nezahrají o soutěž vejš, ale to je hokejový život. Odchody a příchody k tomu patří všeobecně. MUSÍ TO MÍT ALE ŠTÁBNÍ KULTURU a v tom je váš klub na hony vzdálen jednáním konkurence.
A on někdo ukápl slzu??
Ten tvůj bonmot je už dosti neoriginální.
My jsme naopak vděčný že se cirkus pakoval.Sic jsme přišli na sedm let o EL, ale věř že pozitiva převažují.
Ale jestli někdo bude brzy potřebovat kýbl na slzy, tak to budete jen a jen vy, to mi věř...
2x kutnohorske 1x nymburske Smajlík to byla jeste 2.liga. Jinak na derby s PCE prijedu Smajlík Ještě mam nekde doma salu fuck off pernikoff... Vymenil jsem ji s Hanysem za kozlí Smajlík Jinak je to proste... Nereagovat. Vubec na nic... I kdyz budete mit sebevic chut mu napsat, nepište...
31.05.2020, 10:03
.....Každopádně jsme jeden z mála klubů, které diskuzní fórum na svém webu mají a navíc jedni z těch, kteří nechávají diskuzi víceméně volně plynout a nesnaží se o zbytečnou cenzuru..........

takže je jasno, je to jen na nás či ho to bude bavit. Jednoduše budeme dělat, že tu není.V jednoduchosti je krása.:-)
nedá vám pořád spát princezna ze mlejna ?
náš nový kamarád a spolubojovník HoryKOLIN ráno psal, že dokázal už zavřít 3 weby, nepoprosíme ho o reciproční "diskuzi" na webu fans ČB ? Smajlík
Furt mě nejde do hlavy, jak jeden kokot Haberman44, je schopen rozklížit naše fórum. Nechápu lidi, co na jeho vyblitiny reagujou.
Aha a proto jste hráli v EL letos druhé housle. A momentálně složený kádr je ještě více vybrakován. Ne ne, z vás opravdu strach do nové sezóny nejde Smajlík
Vás zachrání jen odhlasování nesestupu. S tímhle si z vás uděláme trhací kalendář...
30.05.2020, 22:23
Možná tady někomu unikla informace, že máme na rozdíl od někoho kádr kvalitní Smajlík
Nějak jsem nepochytil smysl příspěvku Smajlík
Co jako má být? Honza se nehodil Vencovi do týmu, tak šel o dům dál.
Je vidět že posilujete s rozumem Smajlík . Ještě ten mladej Lálínek vám chybí. Ten se potřebuje držet tátovo "sukně"
, jinak je neviditelný. Fakt máte skauting jedna báseň Smajlík
Tady se může pan mlynář Habrman (a samozřejmě i ostatní) mezi řečí podívat na Parádní posilu pro Kolín. Možná mu bude povědomá Smajlík

odkaz
O licenci za mě vše, hloupému to nevysvětlíš...
To že odvezl i kostku a jiné vybavení BA je víc než jasné. To nebyl majetek cirkusu MTF. Ale na hmotný majetek kaká pes, jde o krádež licence která teda v jeho držení nebyla ani náhodou. Že tuto sviňárnu pokryl i svaz mě nepřekvapuje už vůbec. Ruka ruku myje.
To že v tom jeli i někteří kolaboranti od nás je více než jasné. Soudit se nemělo smysl. Vše bylo bezvadně kryté a připravené. V tomhle státě v podstatě nevymahatelné.
Užívejte dokud můžete, ale ty dresy Pardubek se budou ještě hodit, o tom jsem přesvědčen Smajlík
Kaslete na nej., já už taky na nej kašlu.
30.05.2020, 21:31
Sám seš Venca. Vybojovali si tak akorát kulový a ty to dobře víš. Jen to trapně kreješ to je cely. Schon si odvezl svůj majetek, svoji licenci a jestli mu nepatrila a odvezl majetek cizi tak jste to určitě příslušně řešili a nebo ne? Nebo ze by nebylo co řešit? Ajta krajta, to je prekerka co? Argumentuj, ale věcně a neplácej nesmysly.
Tak si za tu tradici něco kup, na nějakou tradici se hokej nehraje. Už se opakuješ, meleš furt to samý, je s tebou nuda, tak čus Blbermane. Jsi marod.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.