Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořete nový účet
kamarád, který byl v blavě na MS na našich zápasech povídal, že nové dresy byly vidět, podle jeho názoru, u "fanoušků", kteří lístky nekupovali, ale dostali je prostřednictvím partnerů svazu společně i s novým dresem, fanouškové, kteří fandí a lístky kupují mají dresy ve starších verzích nebo si kupovali nové dresy, ale se starým znakem... ach jo, ten marketing...

odkaz
Byť Hanousek snad poprvé vystoupil ze svého “vždyckyvopozici”, bohužel se našlo dost jiných de*ilů, co mají mindrák a rozhodli se po svém (znovu)zvolení klasicky po hradecku blokovat, rozporovat, komplikovat. Prostě nic netvořit a jen vysírat. Bohužel i oni dostali dostatek hlasů, aby tam mohli sedět. Jen to zapadá do koloritu voleb prezidentských a parlamentních. A to, že někdo neví jak hlasovat nebo si myslí, že mačká a pak čumí, to snad ani nemá cenu komentovat...
Adam Sušovský
@SusovskyAdam
·
5 h
Poradatelstvi MS 2024
🇨🇿
potvrzeno. Zatim v Praze a Ostrave. O hale v Brne se totiz zatim jen mluvi. Kdyby se stihla postavit, nejspis by nakonec Ostrava o sampionat prisla.
Adam Sušovský
@SusovskyAdam
·
25 m
Na dnesnim kongresu IIHF vystoupil i prezident hokejove federa ve Spojenych Arabskych Emiratech. A rekl, ze jsou pripraveni v Dubai zalozit klub a hrat od roku 2021 KHL.
Pro mě je to jednoduchý. Chtěl jsem pro Piráty třeba i hlasovat ve volbách, přemýšlel jsem o tom. A takové věci v přemýšlení pomůžou. Smajlík
Včera to byl jen nudný taktický boj o postup.Z našich chlapáků bylo hodně cítit,že na ně dolehla tíha okamžiku a bylo vidět jak velký respekt mají k první letce Němců.Bylo to hodně svázaný taktikou,která nakonec slavila úspěch,takže za mě dobrý.
Nechat sedět Vránu?No a co.Nároďák podle těch co ho vedou bude sázet na týmovost a pokud má někdo moc nos nahoru tak se mu jasně ukázalo,že hokej není tenis,ale týmová práce.A z minulosti máme hodně příkladů,že takhle fungující tým nepotřebuje hvězdy a žádná hvězda nebude na ledě bez zbytku týmu ničím a nikdo z hvězd sám na ledě nedokáže nic bez nosičů vody.Pokud bylo něco v nepořádku,tak se teprve uvidí o víkendu zda si z toho něco vzal hlavně ten co by měl.
Včera se mě líbilo jak OPRAVDOVÝ lídr ukázal svůj charakter,když to vzal na sebe a dal týmu vedení 2:1.Voras má to céčko naprosto oprávněně.Je to inteligentní hráč i člověk,který stále zraje jako víno a je dobré vědět,že kolem něj je kupa mladých kluků,kterým má co předat a co si dokáží vzít od takových bude naopak svědčit o jejich vlastní inteligenci.Vyhrát SC je jistě mega zážitek i úspěch,ale nikdo ho nikdy nedokázal vyhrát jen sám bez pomoci druhých.
Hodně se mě líbí taky spojení Musil-Hroňas.V čem nevyniká jeden má ten druhý a vzájemně se to dobře doplňuje.Hodně se mě líbil Bartošák jak bylo znát po zápase,že ho totálně sere,že měl krásnou asistenci na trefě do svého zařízení a dal tak čuchnout orlici.Holt maximalista co nemá rád když chybuje. Smajlík Pak se to snaží o to víc týmu odčinit.Hodně zdravý přístup.
Ale největší pohřeb včerejšího večera?Tak to byla jednoznačně atmosféra.Ta byla naprosto ostudná!Navíc to není poprvé co roste cena lupení a na hokeji je víc smetánky,která tam je jen aby tam jako byla a měla čím zamachrovat až se vrátí domů.Jenže je problém v tom,že většina takových nemá hokej vypálený v srdci a bere ho jen v době MS a ještě jen jako společenskou záležitost.Evidentně v hledišti chybělo daleko víc nosičů vody včera než jich dokázalo být na ledě.
Takže vzhůru na kanadýry a snad se chlapákům podaří urvat minimálně bronz a když ne,tak stále ke špičce patříme i tak a počítat se s náma musí.
A dohadovat se tady o helvétech?Už před patnácti roky jsem říkal,že půjdou nahoru,protože se tam začalo kolem hokeje makat úplně jinak.A je to jen dobře pro hokej jako takový,protože dřív to s nima byla nuda a teď už není.Koukat dřív na zápas s nima a vědět,že to bude 10:0.Vás to bavilo?
Nicméně i tyhle naroďáky mají na MS svá Nagana viz Velká Británie,Itálie.Vědí kde jsou a kam patří,ale dokáží uhrát pro ně velké zápasy stejně jako týmy z top špičky.Žádné hvězdy v týmu,ale ukázalo se,že jako tým hrají,když se láme chleba.Třeba letos takové Švédsko by si od nich příklad vzít mohlo.A to tam těch modro žlutých hvězd svítilo a nakonec mají jen zatmění zatím co ti menší kterýma se pohrdá září.
A politika?Myslím si svoje,každý kdo ji dělá se může pak sprchovat od rána do večera a stejně... Smajlík
24.05.2019, 11:31
A ty jsi osel nechápající rozdíl hrát výborně a třeba i vyhrát, a někoho "smáznout" - pro většinu populace jednoznačný rozdíl, pro oslíky problém - že ty jsi troll z oslíkova Smajlík Smajlík
24.05.2019, 11:12
Nemá cenu se k politice vyjadřovat. Když je něco podepsáno tak je dáno. Něco tahle parta převzala a teď dělají chytráky.
Hokej dělá HK takovou reklamu jako v dobách dávných fotbal. Ano musíme říct HK byl vždy městem sportu Lvice, kopačky a hokej to vše k tomu patří. V minulosti ještě Judo.
Ale mě nej prudí kecy já nevěděla, že se hlasuje. Tak co tam dělá do háje. Nebo vše špatně!
Obě strany do toho dávají peníze. Nejen město. Tak když jdou o něčem hlasovat ať jsou prosím všichni při smyslech!

Dost bylo politiky.

Doufám, že so naši dají a skvělá zpráva MS 2024 bude u nás!
Oni si ty košťata vůbec neuvědomují,že Schon není typ člověka co by se nechal tlačit do kouta . Ten je schopnej ještě do prázdnin změnit hokejovou lokalitu. Ale co jsme si zvolili to bohužel máme .
24.05.2019, 10:50
Piráti ať se starají o trávu, co jim roste na zahrádce, to je jejich práce a neserou se do hokeje, když tomu nerozumí Smajlík .
Dělat problémy, to by jim šlo, ale to je tak všechno, ještě to můžou poslat do europarlamentu, udávat je jejich parketa.
Pourová a piráti. Osobně jsem se divil, že zelení hlasovali pro, spíš od nich bych čekal záporné stanovisko...
A to už tady někteří psali Hynek Zohorna versus Vrána není co řešit.. ale možná jsou nitky za které někdo tahá a o kterých psal i p. Bukač..těžko říct a Bedna to napsal dobře.
Komentář Bedýnky:
odkaz
Opět neprofesionální politikaření do kterého se zatahuje něco co funguje aby se "politici" zviditelnili. U většiny z nich diletantismus a tahání si trika a braní si "rukojmi" pro prosazování svých zájmů a skrytých aktivit.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.