Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořete nový účet
17.09.2019, 09:53
Ahoj, budu dneska zase asi něco vymýšlet Smajlík pokud chceš nezaručenou inspiraci, tak asi jedině, když mě začneš sledovat na tipu, přeposlala bych ti to.
"Rozdíl v libereckém výkonu v sobotu a poté o den později v neděli ale řval do očí. V prvním kole Hradec přejeli. Ba co víc, přebruslili ho, ulítali. Předvedli vynikající výkon směrem dozadu. Od první minuty jste cítili, že snad ani nemůžou prohrát."

odkaz

Já teda nevím, co ten borec sledoval, ale od první minuty, že cítil, že Liberec nemůže prohrát? Když do 19. minuty nehrál vůbec nic? A lepší byl v druhé třetině, ale ve třetí měl jen 4 střely na branku? To, že z nich dal 3 góly je víc o nás než o nich. To jsou prostě zase kydy...
Za Prostějov chytá náš Dvořák?

Prostějov dostal devítku.. Smajlík
vůbec nechápu co tu furt řešíte...mlaďáci se prostě hold prostřídaj
16.09.2019, 19:34
Za mě Adam Kubík nejlepší z nových hráčů v přípravě,a vyhrával většinu buly,rád bych ho viděl v základu..
dle podle GM je mi nyní jasnější situace kolem Patrika M - taky ho nikde nechtějí.....
Nějaký odborník mě tu sjel za to, že Kubík může hrát jen centra a né křídlo . Přitom dnes za Slavii je na křídle. Takže variant je víc, jen chtít.
16.09.2019, 17:59
S odstupem; kluci makali 3 body jsou doma, ovšem souhra, jednoduchost chvílemi stále skřípe. Za mě jednoznačně mlaďáci na plac, pokud chceme na nich v budoucnu stavět. Ať se třeba prostřídají, ale myslím že je chyba že ani v jednom ze dvou úvodních zápasů nenastoupil Adam Kubík, když se v přípravě jevil dobře. Stejně tak bych dával prostor i Šaldovi, myslím že hůř hrát, jak Samuelsson v sobotu, nebude. Ríša se pěkně trefil, mohl by to zkoušet častěji, Zámorák vypadal lépe než v sobotu.

Na Kladně to v organizaci skřípe, jak jsme se dozvěděli i z fóra Kladeňáků, hold když někdo hrál dobře hokej, neznamená že bude i dobrý manažer. A v rokli je podle fandů stále cosi prohnilého, odvolávají trenéra a 4 tisíce fanoušků klub počítá jako 7tis. Smajlík
To víš, dávaj 8 mio ročně na dva roky, tak místo sčítání použili násobení.

Že já debil nedával ve škole pozor.. 8mio dát a hnedka na první zakázce zdvojnásobit rozpočet na práci atd.
Česká pohoda. Smajlík

Kdybys jako živnostník přišel za někým, že místo 20tis., co jste se dohodli, ať ti dá 40, tak tě šmahem pošle tam kam slunce nesvítí. Smajlík
nezměnila radnice názor v okamžiku, kdy prezentovali elektrárenskou společnost jako sponzora hokeje? ...

odkaz

možná něco podobného jako s enterii... , když vylezla cena za reknostrukci radnice...

odkaz
jinak telegraficky:
- včera na kladně herně dobrý, ale je fakt, že nás rytíři moc neprověřili. kdyby se jim po naší proflákané přesilovce 5:3 podařilo skorovat, tak by to bylo zajímavý.
- zimák na kladně je pořád stejně hnusnej, jako když jsme tam hráli dorosteneckou ligu, kostka s nápovědou pro publikum mají, ale aby se připravili na to, že přijdou fanoušci a budou chtít, světe div se, občerstvení, to jim jaksi nedošlo
- myslím, že se Víťa nemusel držet u zdi a klidně mohl na druhou stranu poslat nějaký vzkaz - posledních 10 minut se ozývalo z kotle domácích hrobové ticho
- Birkowovi ty fousy vůbec nesluší
- samuelsson v sobotu dvě hrubice, včera relativně dobrý. potřeboval by se chytit nějakým dobrým zákrokem, přeci jen je to defensivní bek a pokud uděláš chyby jako ty na 3:5 a 3:6, tak se ti žije blbě. Myslím si, že spojení se Zámorákem dobrý - myslím, že trenéři v sobotu pochopili, že Nedo a Samuel spolu hrát nemůžou
- kubík na plac, za mě naprosto jistě - v přípravě dobrej šikovnej na puku, byla by ho škoda
- v pátek spláchnout Plzeň abychom mohli v neděli do Psojed s veselou náladou
Máme zatím výsledky jako na houpačce, doma jsem podlehli Liberci, byl to vždy náš těžký soupeř, inu dnes jsou všichni soupeři nebezpeční ale hratelní, pak jsme si to vynahradili na Kladně, Jágr nenastoupil, jen sledoval, teď nás čeká v pátek Plzeň, doufáme, že se vytáhneme, máme sestavený dobrý celek a omlazený, všichni musí zapracovat naplno, snad se dá říci na 110 procent, jistě to bude bojový zápas, který se bude divákům líbit.
je fakt, že to sem nepatří, ale neodolal jsem. tomu říkám forma protestu. za mě Smajlík
odkaz
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.