Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-12-26" |  vypnout filtr

12>
26.12.2018, 23:20
Dneska Čajánci zcela zaslouženě vyhráli obrana tragická, dnes všude o krok později.Zlínu to dnes jezdilo, naši v obráně i utoku těžkopádný.V sobotu se vrátit k aktivní hře nejde hrát pár minut v kazdé třetině.Jinak zimáček Smajlík lepší než "moderní"haly.
26.12.2018, 22:33
Nebudu chudši, ale při výhře by to nevadilo!
26.12.2018, 22:21
A jestli jsem dobře viděl, tak dnes n° 24 u 4 branek...
26.12.2018, 22:17
Dneska jsem zklamaný....
odkaz
PS: Dino je debil.
26.12.2018, 21:42
Souhlas, třetí jejich gól byl rozhodující moment! Navíc mě točí jak v pohodě si tam Freibergs sjel před naši kasu od modrý,...kdo ho bránil!? Nebyl to špatnej zápas, to jako ne, ale měli jsme málo střel na zařízení, bohužel.
Zdravícko z domova..
Ty body tam byly..
A ne že ne..
Dnes škoda, ale v sobotu se již těšme na Olmik! Smajlík 3 body s Olmikem bude, po dnešní ztrátě bodů, důležitý získat! Smajlík HOŠI BOJOVAT! HRADEC! Smajlík

PS: ČéTé zaj*baná jeee Smajlík .
Neremcejme, nejsme stroj na neustálé výhry. Hradec oleee a v neděli na olmik Smajlík
Přesně tak,o rozhodčích to rozhodně nebylo! A když už se povedl ten trhák na 2:4, tak takhle následně odevzdat body je trestuhodné...
Ještě že doma je to jiný kafe, protože některé venkovní výkony nepobírám...
Hledat viníka v rozhodcim je celkem oblibena disciplina, trapna, ale oblibena.
Nechápu proč se tady snižujete někteří k rozhodčím?? Smajlík Ty zápas neprohráli ať pískali jak pískali. Rozhodli velké chyby v obranné hře.Tak se prohrálo svět se přeci kvůli tomu nezboří ;-)
Hokej zajímavej, nahoru dolů, bohužel více gólů do špatné brány. Ale po té parádě s Chomutovem jim to rád odpustím a v sobotu se zas těším na značkách. Fanouškům Zlína bych sportovně popřál, ale velmi u mě klesli tím svým ubohým povykováním v závěru po tom nešťastném, ale čistém zákroku na toho Zlíňáka. Nevíte, co to mělo být?
26.12.2018, 18:21
Hokej jsem neviděl. Počet vyloučených 3:8...To vypadá děsivě.. Pavelka 6 kusů? Obrana tam byla?
No obránci tam slušně stinovali, 4 góly obránců... Zlín potřeboval konečně vyhrát, rozhodčí se přizpůsobili hodně dobře...
Ševci dali hodně rychle ten kontaktní gól na 3:4, kdyby se nám povedlo ten dvougólový náskok udržet dýl, aspoň do konce druhé třetiny, tak to třeba mohlo nakonec dopadnout jináč. Nu škoda... :(

Dneska si naši prohru každý po 50% můžou vzít na sebe rozhodčí s obranou která předváděla žalostný výkon. Dostat 6 gólů od betonárky je tragický výkon
Skoda, posledni tretina 0:3, to by se stavat nemelo...
Zbytečně ztracené 3 body :(
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.