Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-1-29" |  vypnout filtr

Lubina ten odpad se vyblije do novin a paramácká špína ho bude velebit, hanba všem.

odkaz
Souhlasím. Z naší strany už je dávno po boji. Tohle jsou už jen takové dozvuky bitvy. Vše už bylo řečeno a napsáno. Jediné co mne v téhle souvislosti ještě enormně zajímá je, jaký bude od Ujčíka ten trest.

mediální válka pokračuje...:

HC Dynamo Pardubice je v HC Dynamo Pardubice.
40 min · Pardubice ·

Hlavní trenér LADISLAV #LUBINA velmi otevřeně promluvil pro Deník Sport. Rozhovor, v němž odpověděl na všechny i nepříjemné otázky, si budete moci přečíst v jeho středečním vydání.
Jasně, ale smysl mého sdělení byl v posledních dvou větách Smajlík
Zámek to snad pochopil:

"Po dvou měsících padla vaše domácí tvrz, obyčejně tady vítězíte. Proč podle vás nedovedete být stejně silní i venku?
„No tak jedete ven autobusem, to je pěkná otrava... (usměje se) Ne, to si dělám srandu. Chceme hrát stejně i venku. Teď se nám přerušila po nějakých dvou měsících domácí vítězná série, nejlepší by bylo, kdybychom navázali nějakou další bodovou šňůrou.“

Více na odkaz

Jo a abych jako slušně vychovaný fanoušek nezapomněl, gratulace na Spartu ke třem bodům.
Takovejhle beton jsme nehráli ani za řizkovo první sezony ... bohužel to stačilo na výhru. s tím daleko nedojdou.
A výsledkově to dopadlo zas úplně stejně jak ten předchozí zápas s nima tady. I když tam byl průběh teda ode dneška dost odlišný.
Mně to průběhem připomínalo poslední domácí zápas s Plzní. Tam jsme teda dobře začali, dali góla, ale pak nám tam v pár minutách taky nasázeli tři kousky a my už to nedokázali srovnat.

29.01.2019, 21:21
I přes prohru jsem borcům po zápase rád zatleskal. Střely 35:13, třetí třetina výborná....snad se do konce reprepauzy uzdraví všichni marodi, poslední dobou každý zápas hrajeme v jiný sestavě...
Dnes mi to krutě připomnělo první zápas sezony v Praze... Byli jsme lepší a po zápase jsme si říkali, že jestli takhle budou naši borci hrát celou sezonu, nemáme o ni strach, ale bušili do zavřených vrat a těm lojzům pražským tam tehdy napadaly čtyři góly. No ale potom následovala šňůra sedmi výher... Tak borci pochlapte se Smajlík Smajlík
Nu, prohráli jsme, nevadí, jedeme dál. Já za sebe mám radost z toho, že jsme v TV ukázali národu, že tu pravidelně netlučeme soupeřovy trenéry, Kroupa si chodil v klídku jak pod náma (na začátku třetin cestou na střídačku), tak po ledě (po třetinách cestu do šaten, a naprosto dobrovolně, nikdo ho k tomu nevybízel, prostě se tak rozhodl), a nám všem to bylo naprosto volné.. A to mne těší nejvíc. Smajlík

29.01.2019, 21:01
No nic přátele kdo nedá dostane , ale hokej slušný ,makali i takový zápasy jsou

Jedeme dal nic se neděje 👍😀
29.01.2019, 20:48
Škoda že dneska hořel led jen na konci zápasu. Kdyby to tak bylo od začátku, naprosto neškodná Sparta by si teď nakládala do busu slušnej pytel banánů. Jenže na kdyby se nehraje. V každým případě jestli je tohle ve Spartě rukopis Křuppa tak to potěš a můžou se těšit na playout i přes dnešní výhru.

Hlavy vzhůru, jedeme dál! Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.