Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-2-10" |  vypnout filtr
 
Dovolím si ještě jednou připomenout poslat hlas Ráďovi do Zlaté helmy, zítra v poledne hlasování končí a ten náskok Muellera je pořád značný. Ale vzhledem k tomu, kolik lidí navštěvuje tohle fórum, mne naděje stále ještě neopouští, zkusme to. Smajlík Neva ani když tam třeba nejste zaregistrovaní, ta registrace vám zabere ani ne půl minuty.

odkaz

Klid, všichni jsme Češi. Akorát Smöd je Čiňaň. 😀🇸🇪
10.02.2019, 16:27
Ano, z našich českých beků na turnaji. "náš" Hronek patří Detroitu. Zdravím.
Z vašich? Jedinej kdo je váš je Hronek a ten doufám na MS pojede.
10.02.2019, 14:19
Zámorský se přiblížil startu na MS podle komentátorů. Aby taky ne, když z našich beků je jediný, který nezmatkuje, pomůže útoku, rozehraje do jízdy a stačí bruslit s kýmkoliv. Prototyp moderního obránce a na MS prostě být musí. Samozřejmě když bude zdravý.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.