Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořete nový účet
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-9-18" |  vypnout filtr
 
12>
Tři vagony že čtyř zaplněny. 💖🦁🇨🇿
Jedeme!!! Tohle uz se dlouho nemusi opakovat! Smajlík Smajlík
Twoe, tak třetina tady řeší, že sami neumí počítat do dvanácti útočníků a čtyř pětek na zápas a třetina řeší soukromé sázky na sportovni zápasy všeho druhu. To nemáte v telefonu počítadlo, email nebo SMS???
No a Miškář hned gól.....dej Patriku ještě jeden ať je tady klid
Souhlas, Petr Sýkora je jeden z mála pardubáků (ne-li jedinej), na který se nedá říct křivý slovo - můj názor Smajlík
Jóóóó Lubina, to je jiná káva Smajlík Smajlík Smajlík U něj se nedá zase řict nic pozitivního, vlastně krom toho, kdyby sestoupili, to bych názor změnil, že je dokázal dostat tam kde měli být už letos, v BFLMPSVZ lize Smajlík
18.09.2019, 18:00
Ideál na pátek, Dragoun - Kubík - Chalupa .
Pilař s Miškářem dnes za Kadaň.
Tak dnes není Kubík na soupisce - že by znamení pro pátek???
Tak sem zavítal na fórum opic pobavit se jejich skepsí, opadnutou přehnanou euforií z posil a očekáváním souboje o padáka z Kladnem a zaujaly mě tam 3 věci. V neděli před zápasem s náma bude rozlučka se Sejkem (docela tam kritizujou výběr zápasu, že zrovna s náma a mají strach, že se to nějak zvrtne Smajlík , potom prý vrah při domácím zápase na střídačce brutálně zjebal jejich mladýho hráče za to, že se zachoval v duchu fair-play a odvolal na sebe faul, kterej nebyl (to k němu sedí, to asi nikoho nemůže překvapit). A poslední věc mě hodně pobavila, když se tam nějaká pletačka jehlic ptá jejich GM, kdy konečně něco udělaj s mantinelama, přes který není nic vidět a někdo na to reagoval ať je ráda, že není nic vidět, a že škoda, že nejsou až ke stropu Smajlík Kéž by to tam takhle pokračovalo dál v duchu loňský sezony, jen s tím pro nás mnohem slastnějším koncem.
Z 95% většinou šlágry stojí za velký hov.. Smajlík
Vždycky se na to hodně lidí těší, ale je to furt stejně na prd. Smajlík

Pokud se chceš pobavit fotbalem, tak jsou lepší týmy "druhého" sledu. Smajlík
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.