Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-6-10" |  vypnout filtr
 
To je přesně ono. Pro novináře na začátku samé kecy jaká jsou parta a trenéři fantastický a pak skutek utek. Každý pěkně za sebe, hráči, trenéři. Jak jsem tady psal už na začátku MS, tři trenéři a každý si dodal své koně (byť své nejlepší) a výsledkem bylo papírově silné družstvo, ale bez nějakého charakteru. A když ještě porovnám radost z důležitého gólu kapitána Kováře a před lety Rolinkův úsměv přes celou šišku po vstřeleném gólu - to bylo něco. Nebe a dudy.
Ten aut bych viděl i já z barové židličky.Kdyby to nevyhrála,tak nevím.Zítra ve 13 hod má čtyřhru semifinále.Neskutečný úspěch a ta Ruska hratelná je,snad bude mít dost sil ve finále.BÁRA Smajlík
Hlavně ji pěkně zařízl sudí při mečbolu! Ještě že se z toho nerozklepala, jako by se stopro stalo u "věčně usměvavé" Káje Plíškové. Smajlík Smajlík
Soráč za tenis,ale kdo se z Vás dívá na Báru,tak jí to musí hrozně přát to finále.Ta líná megera Plíšková,atˇ se dívá,jak se bojuje.
10.06.2021, 16:10
Já teda program nečetla, ale pokud jsou v nabídce tyhle aktivity, tak na pouť můžu jít ve Vrchlabí a do ZOO jet do Dvora. Proč se kvůli tomu někdo táhne třeba přes půl republiky, tomu nerozumím. Smajlík Když na to přijde, pár exotů jistě potkám jak na pouti ve Vrchlabí, tak v ZOO ve Dvoře. Smajlík
10.06.2021, 13:17
Tak určitěěě. Lodičky, návštěva ZOO, bonbóny, cukrová vata, disko..., hmmm. To je velký lákadlo tak leda pro perníkový homouše Smajlík Žádný bratříčkování.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.