Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2023-5-17" |  vypnout filtr
 
12>
Přesně tak, řeší tady dokola nesmysl jestli je nějaký český trenér lepší než Jalonen nebo není. Tyhle hypotetické otázky jsou k ničemu. Navíc to tady řeší borci co v listopadu odvolávali naše trenéry a půlku týmu posílali do Kolína. A když náhodou vypadneme na MS už ve ČF, tak ti samí budou vykřikovat jak je Jalonem neschopný.

Takže za mne, koukal jsem na naplánované přípravné zápasy, myslím, že si naši borci užijí hezké prázdniny s kvalitními soupeři z různých lig, swiss, bundesliga, austria, svk a magyar. Takhle má vypadat správná příprava, ne to plácat se Šumperkem a F-M. Věřím, že tohle se opět v sezóně pozitivně projeví.

Co se týče posil, vypadá to na papíře dobře a to ještě tuším, že jeden kvalitní hráč se tady objeví.
17.05.2023, 23:38
“ Za mě trenéry, co by se nám podařilo vyrovnat…”

Myslim, ze to by stacilo soudruzi - jak se pravi v jednom ceskem filmu Smajlík Smajlík

Uz ani nevi o cem pise Smajlík Smajlík Co tam v tom Dvore fetuji - chudaci mistni deti Smajlík Smajlík
Hm, nezklamals. Tak ještě jednou - V tuto chvíli si nemyslím, že je trenér, který by ho vyloženě "strčil do kapsy",
17.05.2023, 22:27
Presne tak, věnujme se současným věcem k hokeji, a to na mezinárodní nebo klubové úrovni Smajlík
Neb jak praví klasik - z blba inteligenta neuděláš a z vopice ze Dvora už vůbec ne Smajlík
Tímto se omlouvám všem opičkám ze ZOO ze Dvora - jednoho blba tam ale bohužel mate Smajlík
A ??? To jsem napsal někde něco na začátku sezóny a doteď mě sere, že to DUO rozbil… před rokem jednoznačně nejlepší DUO celé ELH a problém v Nedomlelovi nebyl co jsem viděl… v Liberci hrál jak bůh… a že mu pár zápasů nevyšlo, tak nevyšlo… A reálně kdyby jsme neskončili se štěstím 4. tak bůh ví jak by to bylo… sami nevíme a ani já doteď nevím jak jsme se do finále dostali… Martinec mě překvapil a uznám, že jsem se v něm trochu zmýlil… ale nebýt geniálního tahu našeho GM a nesáhnout po Machym, tak nevim nevim no Smajlík ale jak říkám klobouk dolu a v tomhle chybu uznám….
17.05.2023, 22:10
Co chcete od cloveka,ktery toto napise…
Odbornik na vse.na neho opravdu neodpovidat!

Petrdknl listopad
No, Doležal potřebuje čas líbí se mi, jen má smůlu jako Okuliar… spaluje šance, ale on ty body umí udělat, nevim co se děje… ale problém je s trenérským štábem který si tento tým sestavil… Nedomlel fuč, už od začátku to dojebali když ten váš SLAVNEJ Martinec rozbil jednu z nejlepších fungujících dvojich v ELH což byl Nedomlel a Blain… celé to tu dojebává, jen se ho tu polovina lidí zastává a má klapky přes oči a nechtěji znát pravdu… ale on přece vlastně hrál za Hradec, takže to musí být dobrej trenér když je to rodák - takhle tady na fóru uvažuje 50% lidí… zachvíli je tu polovina sezóny fuč na TOP4 můžeme mezi náma rovnou zapomenout - za mě to bude jedna z nejhorších sezón v tomto klubu… a o playoff raději nemluvím… furt všichni, že se hokej hraje v březnu a co se tady bude hrát ? Dostaneme Olomouc v předkole a s tímhle debilním nesmyslým stylem hokeje dopadnem jak sedláci u Chlumce… v play off je potřeba důraz, góly, přesilovky, dobrá obrana, dobrý trenér, útočník co bude tahat produktivitu - ptám se máme něco z toho ? - A ano zase tu budou ko*oti co tu budou můj názor snižovat, protože tu říkám a vašem Ráďovi, že je šašek… tenhle váš Ráďa je jenom třešnička na dortu tohohle letošního cirkusu co tady je…
Ty si myslíš, že GM bude psát něco špatného na repre či trenéry, když má pozici kterou má ? Smajlík tak to jsi naivní…
Cože 😂však má úplně stejně bodů na jeho věk a zápasy jako Mcdavid 😂😂😂 panebože fakt vy jste s tím Kosáčkem experti už i Fordman se vám to snažil vysvělit, kdo to je 😂😂 vy jste fakt opičáci 😂 nechcete k nám do zoo, uděláme tu pro vás novej pavilon… Smajlík Smajlík Smajlík
Škoda že nehraje TGV
Ahtiiiiiiiiiiiiiii
2. kolo

Hradec Králové - Liberec

3. kolo

Hradec Králové - Mladá Boleslav
permice ?

letos bez LM..., příprava ? už se ví...

vedle polooslíkov - razantní skok v ceně permice bez PO a LM...

nehledal jsem srovnání, ale vyskočilo na mě, že wotwor, indiáni a vítky, drží cenu...

jak to bude u nás ? bez LM ? fotbal za zády..., Mirek se stahuje...

jak to vidíte?
Podle nového pravidla,můžeme zraněné hráče,kteří už na MS dohráli,nahradit jinými.Bude to někdo z vyřazených hráčů před MS.Ten výběr,no nevím.
17.05.2023, 16:10
Smajlík Smajlík Smajlík

Ajo! Teď jsi mě pobavil...

Ne vážně, Sedlák hrál výborně, má formu, novej první útok s ním byl skvělej, je ho strašná škoda...

No, marodka není ale nic, co by nás letos v Hradci mělo nějak překvapovat, že? Smajlík
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.