Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2023-5-23" |  vypnout filtr
 
12>
Přesně tak, žádná extra kvalita, ale ta neskutečná bojovnost a týmovost. Jaký kontrast oproti naší repre. Připomínají mi náš Hradec Smajlík
A máme USA😁
Takhle se hraje o postup, akorát mi je líto Olivera a Alexe že jedou domů.
Lotyši mají dnes své Nagano Smajlík
Arber Xhehaj by mohl tvrdit muziku, otázkou je jestli vůbec za čr může nastoupit ale pokud vím má české i kanadské občanství
Pořád žvanili,že Špaček bude tvrdit muziku a bude oporou.Marnost nad marnost.Ne jen on.Přesně tak,postup do semifinále by byl zázrak.
Hrajeme opravdu strašidelně s občasnými záblesky, ale jako celek to nefunguje. Samozřejmě si můžeme přát úspěch ve ČF, ale s tímhle zastaralým stylem hry a kvalitou hráčů zopakovat loňský bronz (díky Bostonu) to vidím jako velmi nepravděpodobné. Zábranský si tam natahal svoje brněnské koně (celkem 6 hráčů s brněnským CV), pak je tam taky pár hráčů z Karlových Varů bůhvíproč, líný Sobotka, s Voženílkem co je herně mimo a s tímhle materiálem teda opravdu zázraky nečekám. A když nám nasadí hlídací psi na Červenku s Kubalíkem, tak už nemáme nic. Přelézt přes ČF bude malý zázrak.
23.05.2023, 18:22
Hrajeme strasne a medaile pouze strasne prekvapeni.Co dodat fin a banda ze slichty to dohromady dala!
Prostě takhle to dopadá když to pískájí Slováci Smajlík to i Kika by zapiskal lépe Smajlík
Na této úrovni takhle pískat to je mazec.
Chápete někdo, co se to teď stalo?
Co to ty rozhodčí to je hrůza
Na toho Radima Zohornu je radost koukat
Nebudeme si nalhávat,ale na medaili letos to opravdu není..
19 - 4 na střely njn
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.