Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2023-5-8" |  vypnout filtr
 
123>
Taky se nestačíš divit? Jediné, na co on se zmůže, jsou urážky a vyhánění... Jako fakt bych s ním rád zašel na pivo a poslechl si tyhle bludy na živo Smajlík
08.05.2023, 22:03
Od přespolního poštěváčka tyhle rady a tituly sedí. Chytni se s těmahle dknl, forzama, markama za tlapky a táhněte svými alternativními pravdami obohacovat jiné obecenstvo, ať už je kdekoli.
Pokud ignorovat trolla, pak toho šaška pode mnou, ten je jasnej. Primitiv.
Pak přestaň ostatní laskavě kádrovat, ty nulo, s pardubickým dresem pro případ jistoty ve skříni.
08.05.2023, 19:58
Dtto

Prostě to platí dvojnásob.

P.S. A velká gratulace "našim" reprezentantům k nominaci na finální turnaj MS. Zvláště Rosandicovi. Bůhví zda ti jeho zdejší hejtři vůbec zaznamenali, jak nám celý první finále prohrál sám #55 Smajlík
08.05.2023, 19:58
Lež či pomýlenost zasluhuje korekci. Na bezmeznou, potenciálně škodlivou nepravdu, je záhodno za tepla reagovat. Ti chytřejší se naučí, ti nechytří nikoliv (a o to víc budou řvát, jak na ten svůj podivný názor mají právo...)
Nepoučuji, pouze se bráním urážkám. Tisíc lidí = tisíc názorů. Já třeba respektuji ten tvůj, tak dělej to samé.

Já osobně se těším na začátek další sezóny. Nemusíme mít rozpočty jako TOP kluby a úspěchy děláme i tak, takže za mě super sezóna, vlastně i ta loňská a těším se na další Smajlík
Rudolf Červený - že byl v KHL neodsuzuji a už to tu vysvětlovat nebudu. Ale za mě ne - produktivita žádná, rychlé forwardy máme, potřebujeme střelce.
08.05.2023, 18:34
Pises to hezky Zvedavej - jako vzdy diplomaticky - jen je treba (podle mne) v nekterych chvilich uhlazenost odlozit a veci nazyvat pravymi jmeny - treba koho zde vidis jako trolla😁😁 - treba se shodnem Smajlík
já vím, že se opakuji...., ale asi je to potřeba..., přečtěte celé, jestli rozumíte psanému textu, tak bude za chvíli klid.. :-))

Troll (či trol) je v internetovém slangu účastník online diskusních fór, chatů či blogů, který začíná hádky, provokuje čtenáře na internetu a rozsévá neshody tím, že zveřejňuje záměrně provokativní, urážlivé nebo irelevantní (off-topic) příspěvky k citlivým tématům. Jeho cílem je vyprovokovat ostatní uživatele k emotivní odezvě[1][2] nebo jinak narušit normální, věcnou diskusi[3] a odklonit se od tématu debaty. Činnost trolla bývá v internetovém diskurzu nazývána trollingem či trollováním.

Ignorace trollů

Cílem trolla je bavit se rozvracením diskuse. Pokud jej diskusní komunita bude ignorovat, přestane jej jeho činnost bavit. V angličtině pro vyjádření tohoto postoje existuje několik ustálených rčení a zkratek, například:

DNFTT. – Do not feed the trolls. – v češtině nekrmte trolly, smyslem je nedělejte to, co troll chce (tj. reakce, které troll očekával).
YHBT. YHL. HAND. – You have been trolled. You have lost. Have a nice day. – Doslova Byl jste potrollen. Prohrál jste. Pěkný den. Používá se jako odpověď na příspěvek diskutéra, který se nechal trollem vyprovokovat k reakci.
V čem přesně by se nám hodil? Produktivitu nemá. Bruslařů máme dost. Nevidím, co by mohl přinést.
Rudu nebrat.
Za prvé nemyslím si, že by měl týmu co dát.
Za druhé nomen omen - krvavý prachy z ligy, která podporuje "speciální operaci ", mu nevadí, to leccos vypovídá o charakteru. A TM staví tým na charakteru.
08.05.2023, 16:43
33letý hráč za zenitem, který šel za prachy do KHL propagovat RuSSko, kde udělal 23 bodů za 72 zápasů. V playoff ve 12 zápasech 3 asistence. Ať mu peníze sypou někde jinde.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.