Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Alda3175" |  vypnout filtr

1234567891011>
Rozhodně by chyběla Hradeckému hokeji, pro který dychá. A pro hokej dělá maximum, ať na domácích zápasech i na vyjezdech.
Osobně zastávám stejný názor, za super výkon pro tým rozhodně vyvolat každého hráče bez vyjimek, s tím souhlasím. Myslím ale, že problémů celkově máme dost a tak bychom měli klukům vytvořit atmosféru na ledě a ne přilévat dusnou atmosféru.
Hradec navzdy Smajlík
Tak na jihu se přímo fetovalo a to několikrát, takže ať si na sebe klidně pokřik udělají. Pro mně pokud se neprokáže vina, tak se jedná stále doplněk stravy u našich kluků, který si vzali nevědomě. A pokud se prokáže opak, tak se s tím budeme muset poprat. Byli jsme v hokeji v daleko větších sračkách v historii. Hold jsme nikdy nebyli ten prominentní klub, který z průserů vytáhl vždy někdo jiný :D
Stát za klubem a hráči v dobrém i zlém to všichni kdo už něco pamatujeme známe. Úplně si nemyslím, že by si hráči vědomě užívali podpůrné zakázané látky, když vědí, že je to může stát kariéru. Není to lehké ani pro klub ani pro hráče a my jim to nestěžujme. Někteří hráči nastupovali i s teplotou, chřipkou a otravou nějakým sajrajtem z omáčky. Kevin to má vůbec teď blbý období. Věřme, že se vysvětlí proč to tak bylo. Klubu nezbylo nic jiného nežli dát stanovisko.
Hradec navždy Smajlík
Souhlasím, někdy je to tu dost za hranou. Pak není chuť cokoli psát. Diskuzní fórum by mělo být hlavně o pohledu na hokej a radost z něj. Mělo by fandy spojovat. Stačí, že nás nesnáší polovina republiky, proč si dělat nevraživost mezi sebou. Už aby bylo září a zase to vypuklo. Na nové tváře se těším. Doufám, že uvidím v našem dresu i Mišku a další odchovance. Hradec olééé
Kamaráde krůček po krůčku s pokorou a dobrou partou Smajlík
Jak snadné by bylo kdysi fandit Perníkovu, protěžovaný klub ...... Je to vidět hodně na fanoušcích, kteří fandí Hradeckému fotbalu a Pardubickému hokeji. Proto mě vždy baví, když někdo řekne, že v HK jsou fanoušci úspěchu. ...... My na rozdíl od nich jsme si vybrali hokej v Hradci i když hrál pralesní ligu. Zůstali jsme věrní i po podrazech co nám " Perník" několikrát udělal, abychom v tom pralese zůstali. A teď? Hrajeme finále extraligy a užíváme si ho i když se nedaří... A to je to co oni nikdy nepochopí Smajlík Včera v Třinci taky jedna Polka těžce nesla prohru, že ji museli benga domlouvat Smajlík Každý tam čekal oslavy, ale nezapadl poslední dílek do skládačky. Smajlík Pro mě ať dopadne finále jakkoli, tak na ten tým jsem neskutečně hrdý, makají celé PLAYOFF naplno Smajlík
Já ani kluky nechci kritizovat, je na nich vidět jak moc chtějí.... Na druhou stranu v první třetině mi to připadalo jako - v bráně stojí fantom a tak to musíme dotlačit na gólovku-. Obránci se báli střílet, nebyla střela z první (moment překvapení). Ve třetí třetině jsme zjistili, že i Kacetl je jen člověk a začalo se střílet. To přenést do dneška. A jak píše Filip Hronek na isportu... Při vyrovnávacím třetím gólu mě buď rozhodčí písknout hned a nebo to když běžela hra dál , tak gól uznat.
Hradec bojovat!!!!
Kluci nebojte se střílet, Káca je jenom taky člověk.... Je třeba vystřelit s první a to nám chybííí. Třetí gól měl podle mě platit, Jergl byl faulován :(
Stání domácí 26 posledních na úterý , hosté 2
Neremcejte furt. Za mě kluci to co mají v nohách, tak velký respekt. Kluci hodně sil do prodloužení. Ať to dopadne jakkoli, tak JEDINĚ HRADEC . Lituji po tyhle sérii tým co půjde na Třinec po tom maratonu.
Kolik se podařilo koupit lístků na zítra? Budeme tam mít vůbec fanoušky , když to skolupili domácí?
Dobře ty!!!!!! Myslím, že to je perfektně vystiženo. Ideál by bylo, aby si to ale užívali všichni. Protože v neděli jsme hráčům moc nepomohli. Chceme po hráčích maximum, musíme do toho dát maximum i my a to včetně gaučáků..... Neřvat na brankáře který to dokáže zavřít a hráče soupeře pokud neprovokuji a nefaulují. Soustřeďme se na naše kluky.
Budou nás potřebovat. Poslední zápas s Libercem, byla taky tragická druhá třetina, ale společně jsme to dali. Atmosféra i za stavu 2:3 byla super.
Pojďme to zopáknout. Smajlík
V základní části nás zdobila rychlost a napadání u mantinelu, nedání prostoru a rychlá hra s pukem. Včera jsem to tam viděl v první třetině. Pak ale jsme se zatáhli a druhou třetinu hráli špatně. Oni začali bruslit a pálit z každé pozice a z toho pak pramení naše nervozita a zbytečné fauly. Ve třetí třetině jsme pohyb zase zlepšili, ale další faul nás poslal tradičně do vyrovnání. Nic šťastného nám tam v prodloužení nespadlo. Včera to nebyl vyrovnaný zápas, přiznejme si, že soupeř byl od druhé třetiny jasně lepší.
Zlomit se to dá, ale musíme hrát hokej jako poslední třetinu v neděli, nebo první včera. Pokud teda máme dost sil jak kluci říkají. Tak zítra další pokus a musíme věřit, že snad poslední. Smajlík
Mě hlavně štve , že všechny druhý třetiny play off na to kašlem. Dneska to byla tragédie že všech zápasů ve druhé tretině největší. Kdo dá pokyn takhle hrát když vedeme? Je to zápas co zápas stejný. Vedeme dva nula a už víme, že to srovnají. Ať Liberec nebo Vítkovice. Teď nezbývá, nežli sežrat led v HK jinak je konečná.
Stejne stále věřím, hokej hrát umíme, ale oslabení a přesilovky nám finále oddalují. Ještě jeden zápas to máme ve svých rukách Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.