Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořete nový účet
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Connors" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Tak se Filda nakonec dočkal, má to k svátku. Smajlík

Teď v Buly rozebíral Pospec to včerejší seknutí do Jarckovy lapačky. Že se to dalo písknout, ale stejně tak i ne, bylo to takové na hraně. Ale to už je teď stejnak jedno.

Tak to Ti závidím, já hlasivky v úterý ztratil, a minimálně některé tóniny dosud marně hledám.. Smajlík Ale každopádně tam dnes mlčet rozhodně nehodlám, z hlediska potenciálního obratu je to klíčový zápas, otočit sérii z 0:3 se u nás pokud vím ještě nikomu nepodařilo, i když teoreticky to samozřejmě jde.

Zaza na fb jeden poslední na sobotu nabízela, pokud to teda ještě platí.

Přesně tak. Svádět to na chorály je alibismus, Kometa (a ostatně drtivá většina týmů EL) má z dobrých 50ti procent, ne-li ještě víc, totožné chorály jako my, ale na rozdíl od nás je umějí "prezentovat", prostě proto, že na to v kotli nes.rou. Od nich pak vyzní úplně jinak. Až tragicky úsměvné mi včera přišlo, když jsme chtěli jejich kotel trochu "zchladit" pokřikem "Cikáni z Brna", oni měli ale pocit (asi celkem oprávněný), že to od nás moc nezní, tak nám to přezpívali po jejich. A jim to znělo skvěle. Třebaže vlastně nadávali na sebe. Měl to být šťouchanec nás do nich, ale ve finále to dopadlo úplně obráceně. Naše ostuda...
Nu ale zpět k hokeji, tohle berte jako mojí vsuvku čistě pro kotel.

Reakce na Shoter: Tak dneska jsem měl poprvé chuť se na to vykašlat a před koncem zápasu odejít. Marně hledám něco pozitivního na dnešním zápase. Bohužel oproti včerejšímu výkonu, dobrému výkonu to byla dneska naprostá bída. Začátek slušný, ale pak opět Smoleňákovo hloupé vyloučení při naší přesilovce a třetí úplně stejný gól, který jsme pak následně v oslabení dostali. Vůbec nic jsme si z včerejšího zápasu nevzali, opět stejná chyba a od té doby se to s námi vezlo. Brno bohužel v obou zápasech vůbec nic nepředvedlo, ale na nás ji to bohatě stačí. Hosté byli bohužel lepší i v hledišti. Sice máme v kotli asi 1000 lidí nebo nevím kolik, ale hlasové to vypadá tak na slabou padesátku a i když se Biťa snaží, je to slabota. Upřímě, hlavně že zpíváme nějaký nesmysly o tom že Erat nemá č .... Zaprvé, nemá to žádnou úroveň a zadruhé to už snad stejně všichni vědí. Byl bych radši, kdyby ta sprostá slova použil na kotel seřval většinou blbě mlčících, že takhle se v play-off nefandi, ať se probudí a pokud nechtějí fandit tak ať tam ty lidi příště ani nelezou když nezačnou konečně fandit. Taky bych víc místo nějakých nesmyslných popěvků přidal něco s myšlenkou, co lidi trošku rozproudí. Nějaké pokřikovalčky mezi tábory, strany .. ta polovina kotle napravo byla dneska úplně “hluchá”, hosté nás pěkné přetrvávali a nikomu to moc nevadilo .. z toho bych bych sprostej. Příště víc něčeho co lidi dostane, i ten podřep či skáče cely kotel lidi víc rozjede než “táhne do prd.. “ při vyloučeni, které křičí 10 lidi, ja bych ten kotel jebal fandit takhle podemnou :). Slabota lidi, slabota. Byl jsem v kotli na Slavií se Sevillou a to ma úplně jinou úroveň. Fakt nechapu jestli je to tím, že jsme tak mladý (extraligou) fans a tolik skalních fanoušků ještě nemáme nebo čím to je. Chápu, že když se nedaří je to těžký, ale dneska od začátku to byla hrůza. Zpátky k hokeji, také nesouhlasím s názorem, že máme splněno a hrajeme nad plán. PO je specifické v tom, ze vyhrát muže každy, je to nová soutěž, začíná se od nuly a co vím, vysneěný cíl bylo do 6 místa, takže jsme pouze splnili plán. Já největší problem vidím ve vypuštěnému derby .. místo abychom si střelecký zastříleli a dodali si sebevědomí, derby jsme totálně vypustili, popáté v řadě prohráli, naštvali si část fanoušků a to se vše odráží na té naši střelecké bídě a 7 prohře v řadě, to už v těch hlavách bude. Pokud se v příštím zápase nechytneme a nenakopne nás to, skončíme dřív než jsme začali. Byla by to škoda, protože jinak si myslím, že na to tým máme abychom se o to porvali, ale není tu sebevědomí a v Brně bude těžké se chytnout.
Ten kotel Slavie se Sevillou Ti celkem závidím, atmosféru jako byla tam si aspoň jednou zažít, ten zápas samotný pro mě byl důkaz, že síla podpory z tribuny dokáže někdy i otočit nepříznivý vývoj na hřišti. Padesát procent obratu v tom prodloužení byla zásluha kotle a fandů. Kéž by se tohle jednou naučily ty naše lemry v kotli.

Tak s tímhle názorem prosím zůstaň na gaučích. (nemyslím to teď ve zlém), ale kotel právě nesmí kluky nechat na holičkách když se prohrává. Ale jak říkám, nečekám, že to tu bude někdo rozebírat.

Jako k hokeji nic psát nebudu, toho tady zaznělo hodně, a jelikož to psali lidi, který tomu podle mne rozumí, tak to nebudu zpochybňovat. Za mne ten zápas dnes bohužel prohrál hlavně kotel. Kdybych neměl kolem sebe tu hrstku nadšenců, tak bych to tam asi nedával. Pravá strana kotle (před tunelem směrem ke spíkrovi) totálně na hov.no, až na pár vyjímek, kterým se omlouvám. Ale jako ruku nezvednou, hubu neotevřou.. Kur.va to vám tam fakt nevadí poslouchat ty brňáky??? A korunovali to tou hozenou petkou, ubohost na druhou. Tu část za tunelem řešit nebudu, ty podle mě ani neměli šanci nás při tomhle slabém výkonu ani slyšet. A i ve výseči před spíkrem prostě řada lidí stojí, mumlá si něco pod vousy, ruce v kapsách...
Nečekám reakci, tohle se tu neřeší, a já to respektuju, ale říct jsem si to musel. Zaza včera i Bíťa dnes ode mne palec nahoru, ti by se tam klidně na hlavu stavěli, aby nás rozjeli. Ale my v kotli jsme hovada...

Kvalitu chorálů máme podle mne naprosto srovnatelnou. Po všech stránkách. Rozdíl je v tom, že když u nich to jede kotel poctivě, a u nás to fláká, tak vyznění chorálu (a to třeba i úplně totožného) bude pak samozřejmě odlišné.

Souhlas, ty "tiché" pasáže v případě, že je tu od soupeře výjezd, a zvlášť takhle početný, tak od nás musejí být vytleskávané, a to hodně hlasitě. Ony jsou tiché vlastně jen zpěvem, ale rukama by měly být o to hlučnější. Jako opravdu tiché pasáže to můžou být když v sektoru hostí je deset či dvacet jednotlivců, kteří nám do té tiché pasáže nezačnou vkládat svůj pokřik. Ale jako včera tichá pasáž rozhodně neměla být tichá, nýbrž poctivě vytleskaná.
Tak máme možnost to vše dnes napravit.

Mně přišlo, že jsme se o domácí prostředí připravili hlavně my sami fanoušci, páč pořád nás tam byla drtivá většina, jak poměr našeho a jejich kotle, i když třeba dostali k dispozici ještě ten prostor vedle jejich sektoru, a těch pár sedaček (co jsem viděl po gólu šály, tak jako byli rozeseti všude, ale pořád výrazná menšina). Ale prostě hromada lidí v kotli zafandí na začátku "Hradec Hradec", aby jako ukázali že to umí, nebo možná ospravedlnili svou přítomnost v kotli, ale pak už je skoro celý zápas neslyšíš... V půlce zápasu se rozhlédneš kolem sebe, a spousta lidí v kotli čumí na hokej a pusa zavřená, o tom, že by třeba používali ruce ani nemluvě.. My sami fandové jsme nedokázali udělat našim klukům domácí prostředí. My sami fandové to vlastně těm klukům děláme těžší, páč oni pak skoro ani nepoznají, že hrají na domácím zimáku.

Souhlasím, nechápu že ty lidi v kotli (samo ne všechny, ale bylo jich spousta) bavilo radši poslouchat tu modrobílou minoritu než aby sami klápli pusou a přeřvali je... NECHÁPU JE!

Taky si nemyslím, že sdělením jakýchkoli jmen zde, bychom snad trenérům Brna dávali do ruky nějakou zbraň, ti mají asi jiné informační kanály než chodit pro info sem, navíc pochybuju, že bychom tu věděli něco, co by oni si také nemohli zjistit. Smajlík
A taky navrhuju Upla ignorovat, on se tu nejspíš dnes zase ukáže, až mu skončí procedury, tak buď nereagovat vůbec a nebo ve stylu Whitedoga, to mu taky bere vítr z plachet.

Myslím že tam říkali Třebíč. Že jim tehdá sebrali tu licenci, když se rozhodlo o založení RH a jejím umístění do nejvyšší ligy.

Za mě Znojmeta:Film i ke koukání byl. Čekal jsem prostou oslavu bez pohledu do temné minulosti, a tak oceňuju, že jim tam dali sežrat i tu Rudou Hvězdu. Erat se přiznal, že byl vzteklý už od malička, a musel dostávat studené sprchy, aby se uklidnil. A že nikdy žádnou licenci neukradli, pouze koupili od Znojma? A co tenkrát ta Třebíč? Ale je to hodně dávno, přiznávám.

Supr, díky za něj. Smajlík
Každopádně to je chorál, který dobře vyzní když ho zpívá minimálně třeba pět set a víc lidí, tak to prosím šiřte dál, ať to tam v pondělí nezpívá pár desítek a ostatní nevědí která bije, to by nemělo šanci. Ale to se určitě nestane. Smajlík
(A ještě poznámka do kotle, když tam je ta pasáž bez vytleskávání, tak jsou ruce nahoře, ne podél těla, umocní to efekt.)

Uplo vyřiď tam u vás ve VylžešFóru prosím Medvědovi, ať se o mne laskavě přestane otírat! Ubožák... Na to abych znal principy fungování vašeho fóra opravdu není nutný chodit k vám pod falešným nickem trollit, to mi věř. A že on je byť jakožto denodenní přispivatel nezná je spíš na pováženou než na chlubení...

Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.