Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Connors" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Moc to té holce přeju. Smajlík Teď kdyby jí ještě klapla ta čtyřhra, to by byla naprostá grandslamová fantazie.

Spolupráce s Příbramí (tou hokejovou podotýkám Smajlík )

odkaz

Tak starosti mi to nedělá, jen jsem chtěl uvést věci na pravou míru, a to že v den, kdy se Čihák rozhodoval, neměl na stole nabídku od nás a od Sparty, ale jen od nás, takže se fakticky nerozhodoval mezi náma a Spartou. Smajlík Každopádně i já jsem jeho příchod ocenil a tyhle okolnosti příchodu nejsou zásadní.

Tak nějak, on se s naším GM dohodl na nějakém termínu do kdy sdělí své rozhodnutí, myslel, že Sparta se do té doby taky vyjádří, ale ona v tom termínu žádnou nabídku nedala (buď u ní zájem opadl a nebo potřebovala na její doladění ještě čas), a Čihák se chtěl k našemu GM zachovat fér (jelikož i od GM vnímal férové jednání), tak na nabídku v termínu kývl. Těžko říct, jak by se zachoval, kdyby v uvedeném čase přišla opravdu nabídka i od té Sparty. Takhle vlastně nevolil mezi náma a Spartou, ale jen zda nám kývne nebo ne a počká na nějakou další nabídku, ať už od té Sparty až se rozhoupe, či od někoho jiného.

No tak tady se hádám zase bude špinit a černit ve velkým, tak já si k tomu jen napíšu tolik, že za dnešek klukům nemám moc co vytýkat, dnes soupeři nedali nic zadarmo, Liberec nebyl (a nikdy nebude!) lepší než my, potrestali jednu naší hrubici a to rozhodlo. Být to první či druhý zápas, tak si řeknu, že je série ještě otevřená. Tady si nechali dva zápasy zbytečně utéct a teď už bylo pozdě to dohánět.

Až na tu tragickou přesilovku (díky Mazi že nás tam podržel) se na to zatím dá z naší strany koukat.

Bolka ukazuje jak snadné je otočit zápas.. Smajlík

Souhlas, Gerrard po zápase pobíhal po hřišti jako největší fňukna a slávistickým hráčům i Trpišovskýmu na potkání spílal že jsou rasisti či co, za mne ubohost.
Jináč podle mne tu Kovářovu nahrávku nemůžou Rangers použít jako důkaz proti Kúdelovi, jelikož on řekne, že pouze opakoval to, co slyšel od Kamary a toho jeho nohsleda nevím jak se jmenoval, když to pak hulákali u rozhodčích. Nikdo mu nedokáže, že by mu to takhle prozradil sám Kúdela.

Koukymu bych ten nájezd asi nevyčítal, tam šlo dle mého hlavně o to vyvézt puk abychom mohli konečně vystřídat, že v sobě našel ještě dost sil aby dojel až k brankáři bych bral já spíš jako bonus, a ta střela už tak nějak nad plán. Ale měli jsme i další šance, to je fakt. I když Libe taky dal dvě tyčky.
Nu je to první zápas, nevěšel bych hlavu, očekávám, že tak jak jeli modří dnes od druhé půlky na nás zítra nastartují od začátku. Takže se ukáže, zda na to máme či nikoli, třígolové vedení už zítra nečekám.

Takhle já to přesně chápal. Ale na Isportu to prezentují tak trochu nejasně, že by to na nezainteresovaného čtenáře mohlo působit jako že ten obrázek vytvořilo na nás okolí v reakci na ten náš "beton".

Smajlík Smajlík Akorát ta jejich popiska k obrázku v galerii evokuje jako by to bylo s tím betonem míněno vážně, kdežto od B.J. to bylo samozřejmě míněno ironicky. Teda předpokládám. Smajlík

Gratulace našim k postupu. Smajlík Na Litvajzu oceňuju, že i když už byl zápas rozhodnutý, tak nějak extra neprasili a pořád se věnovali hlavně hře. Vybavují se mi totiž týmy, které by za tohoto stavu hodily hokej za hlavu a začali počítat zářezy na pažbě a shozené rukavice atd atd...

Ve všech dosavadních zápasech předkola stačily dva góly na vítězství. V tom případě by tom měl dnes Olmík už v kapse. Smajlík

Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.