Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořete nový účet
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Honza13" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
dle podle GM je mi nyní jasnější situace kolem Patrika M - taky ho nikde nechtějí.....
Tak proč ho kupovali? Jistě je lepší než Pilíř a Miškář. Perret zase v 1. Ach jo. A sejto v kasse. No pánbůh s náma a zlý pryč. Nic než 3body.
Uvidíme koho tam postaví, bude těžký rozhodování. Ale Lukym už nic zkazit nemůže.
Dnes jsme byli trapniiiiiii.
V bráně máme grosse průser..... pravda stane se chyba, ale dnes vratár bez zájmu????.......další postřeh - nemůžem hrát hurá hokej, potom soupeř trestá ....no nic první zápas dobrá facka, rychle z hrušky dolů a dříče a jezdiče do sestavy vrátit
Podobně to bylo na Kometě. Zpátky asi
4 roky. Ta prohrávala a Kejhák tam poslal na buly kanadýra , aby něķomu rozbil držku. Kanaďan hned zahodil na buly rukavice a hlava nehlava začal jak smyslu zbavenej mlátit.
Zasloužil by trest i trenér.
Je to již v Hradci tradice. Od počátku kdy MTF začal s akcí pro fandy a následoval zápas tak jsme nikdy nevyhráli. Nebo se pletu?
košíkaři fantazie ...skalp Brazílie vejde do dějin....

dnes v poledne jsem viděl 4 fańs Frolundy u Auparku. .... tak můžeme čekat prima kulisu
dnes se mně moc líbil bambus - famozní výkon.....

a fans cardif ? perfect super atd.....
Mazi Mazi Mazi
..ani hokej nemá logiku...... pískej konec
To by snad nebyl ani hradec aby nešel ven za 6hráčů. Ach jo
není to úplně vidět, ale ten třetí gol domácích je snad po velkém ofsajdu... nicméně nájezd proměnili a Bambus ne......
Bohužel se projevilo to z čeho jsem měl obavy. Celou přípravu se kvedlá se sestavou . Není potom divu, že nedáme gól při 5 na 3. Je to stejný jako každý rok. A proto už se těším na extraligu . To naše výkony šly nahoru.
Mně se teda zamlouvá Šalda (postava, důraz, nebojí se jít dopředu, má střelu). Čapíno je poděs, spoustu nápadů skvělých , ale pak bezhlavě letí jak čáp kamkoliv a jen trnu co se bude dít ( ale nic proti němu). Gaspy - nevím jak na něj. Jo stále je mladej a učí se v dospěláckým hokeji - no snad to bude jen lepší(taky těžký zranění pravda). Ostatní zatím nejspíš 2há liga.

Vedení ví co je třeba činit a konat , tak se nechme překvapit.
Nebýt trapných nájezdů tak jsme asi druhý o jeden vstřelený gól míň. Za pcema. Počítàm dle běžných pravidel.Ale třeba se pletu.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.