Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořete nový účet
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Honza13" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Sledujme média,tam budou zprávy dřív než tady. Jako vždy.
To je nějaký nový směr . Asi asijská klika obchodující s obilnými produkty. Tvl to je fakt hustý......aby si Jarda zašel do Sapy pro tlumočníka..
...tak to bude asi velký,,,schůzujou vo 106....
asi v Pcích zakládají hradecký Cé tým.....protože Béčko jsme si založili sami
A bude vyprodáno??? Máme formu takže počítám tak 1300 diváků a možná i míň. Permice neplatí, forma jak špatně uzrálé víno. Jedině že pomohli germáni.
Dnes super článek ve Sportu od Radka Dudy k dění s trenéry v MTF HK.
nevím jestli to tady už není...na hokej.cz je rozhovor s Rosou ...velmi povedený a kritický a hlavně k sobě (palec nahoru)
Kmonda je vynikající manažer. Jeho odpovědi jsou přímé, neuhýbá a tak nějak s velkou trpělivostí odpovídá na naše občas jízlivé otázky. Buďme rádi že je tady. Z jeho odpovědí alespoň na mě čiší hlavně klid a potřeba situaci řešit s chladnou hlavou.
Po repre pauze hl.trenér bude jen jeden. VRRRR.
A opět je reportér , který dělal rozhovor s KLÍMOU VOžRALEJ???? COPAK MÁ KLÍMA Č 33????
To přesně dokresluje situaci v týmu.
A to jsem zapoměl na Vopelku a Bičevskise, kteří když tady byli tak to mělo hlavu i patu. Lajny byly sehrané. Maximálně se točili hráči ve 4té lajně.
Něco je špatně. Tak ať nám řeknou jak to je a aspoň budeme vědět zda-li se máme jít bavit na hokej nebo na pinčes.
Jinak velkou poklonu ZAZE. I přes hru a výsledek se snažila a burcovala co to šlo. Já bych takovou výdrž a odvahu neměl
A Růžička VEN , defraudat jeden. Dnes dali hráči jasně na jevo svůj postoj.
...Já byl přímo na stadiónu tak asi nemůžu slyšet co říkají ve studiu. Za mě je Mazanec nejhorší brankář v extralize a měl by potíže i ve druhé lize. Zajímavé je to že Rybár brousil v Liťâku půl roku , tak ať se tam jde probrat i Mazánek.
Opět Svoboda to Martinec ani Růža nemaj koule nato přít a říct co seděje???? Není mi smutno, ale jsem totálnè nasranej . Zlatě za Řízka. Škoda, Švihálek, a jiní nepřeplácebí hráči. Na led ihned Gaspar, Miškář, Dragoun. Já když budu v práci podávat podprůměrný výkon tak to pocítí má výplatě anebo mě šéf vyhodí. Tak se pánové proberte a začňěte žrát led za Hradec anebo táhněte do pr.ele.
Mazanec není ani průměrný gólman . Viz statistiky. Mezi 10ti golmana není.
Nechytne nic navíc. Co ho netrefí nemá. Teď do mně.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.