Mountfield HK

Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlašte se, nebo si vytvořete nový účet
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Jeff70" |  vypnout filtr
 
12345>
30.03.2019, 17:47
Pinqin: mne ban nedal (snad) nebylo proc. Jenom mi maze posty antikomunista pan Kucera. Maze ale chytre. Pocka si, az se otoci stranka a pak to zmizi. Bohuzel pro nej na me reagovali a tam to zustalo. Absurdni ceska vychcana cesta. Za zady, zakerne, treba si toho nikdo nevsimne. Bojuje za DOBRO. Kdyz se pacha dobro neda se nic delat, to jde svoboda projevu stranou. Jak kdybych videl ty vedouci svazackych skupin v roce 86 pane Kucero. To nemuzete pamatovat, ale sedi to jak prdel na hrnec.
30.03.2019, 17:24
Jestli tam mate dobro jsem prvni gratulant a moc vam ho preju. Bohuzel ve vrcholovem sportu davno neuvazuji v naivnich kategoriich jako dobro nebo zlo. Zlo v CB bylo dobro, kdyz tam tahlo a platilo cely hokej, ale pamet je kratka. Hradecka licence je zlo, ale dobre se na ni hraje Chance liga. Dobro je vsechno, co urazi Hradec, fanousky, vedeni, mesto. Zlo je, kdyz se nekdo jako ja slusne ozve. Ja ti rozumim. Jeste ten hokej aby za neco stal v CB a budete zit v jednom velkem dobru, k tomu vam dopomahej trenersky guru Venca a sedivy Sandokan John Lennon.
30.03.2019, 15:16
Na to, ze jsme bolsevici si tady muzete docela dobre urazet. Kradec, prase, bolsevik a nic se nedeje. Zarid mi to taky u vas. Psal jsem tam 3-4 nesproste posty a nalezl jsem jediny. Zmizely potajmu asi tak druhy den, takova demokracie podle vzoru vyznamneho historika-antikomunisty-teoretika pana Kucery. Jojo kluci, nestaci zvanit o svobode projevu s plnou hubou moralnich apelu, komancu a sam se chovat jak prase.
Navstevnost: kdyz prijde 3,5 v CB se hlasi 5,2. To mi uplne staci. Aplikace Hrabalova vzorecku pro vypocet vylhane navstevy je takovy ten cesky nesvar.
23.03.2019, 23:43
Už to zkoušíš podruhé a pořád nic, viď ty spravedlivý z Rotoru.
Vysvobodím tě ty šašku. Mákněte si a zahrajem si příští rok v ELH. Už tu vaši nádheru budujete docela dlouho, těch keců a dušínů..Vysmahněte v baráži Poldi Piráty nebo radši Teslu a možná vám budu i fandit. Ale na to zase nebude, co? Jenom kecy a hejty. To jste vy kapří hlavy. Komedianti tradiční, žvanilové, o tom co bylo a co by bylo, kdyby..
10.03.2019, 21:20
Uplo už běž chrápat klaune

Z jiného soudku, skvěle holky
odkaz
10.03.2019, 14:01
Chce to opravdu hroší brněnskou kůži napsat o HK cikanov Smajlík
Tady jich je nejmíň z větších měst v ČR.
Když si vemu,že v centru Brna jsou místa,kam normální člověk ani nepáchne i ve dne.....
Mistři světa i ve lhaní si do kapsy.
A to bývali normální, když s náma matlali prales. Relativně normální.....
25.02.2019, 15:27
Vítkovice nebrat Smajlík
Sebekritika ano jsem pro. včera jsem ale slyšel na hokejce z 90 procent hradecký fans a to jsme hráli venku. Buď maj ruch.mikrofony příznivě pro hosty a nebo to trochu s tou sebekritikou přeháníte.
10.02.2019, 16:27
Ano, z našich českých beků na turnaji. "náš" Hronek patří Detroitu. Zdravím.
10.02.2019, 14:19
Zámorský se přiblížil startu na MS podle komentátorů. Aby taky ne, když z našich beků je jediný, který nezmatkuje, pomůže útoku, rozehraje do jízdy a stačí bruslit s kýmkoliv. Prototyp moderního obránce a na MS prostě být musí. Samozřejmě když bude zdravý.
09.02.2019, 20:44
Tenis živě: Vrchlabí:Řisuty fifteen love
03.02.2019, 23:29
Myslím si že body nezůstanou doma.
03.02.2019, 23:16
Myslím si že body zůstanou doma.
02.02.2019, 00:06
Když se bez hokeje obejdeš tak se obejdeš. Normální cesta a já s tím nemám problém. Mám problém s tím, když hradecký nazveš lůzou zmrdy a čuráčky. Pak sem příjdeš napsat, že je toho na tebe moc. Co my s tím máme společnýho vole? Koukni na tabulku.
Drzej jak vopice a ještě nám to budeš vysvětlovat. Jeď si na baráž bude vás strašně moc, lístek za pade a zas to bude fajn. Chováš se jak malej smrad.
01.02.2019, 23:28
Jedna rada, nečti to. Pro nás je urážka, že Lubina trénuje jako by se nechumelilo. Nikdo jiný nebyl k mání než tohle ožratý individum? Lhář v konkurzu a exekuci, vožrala prolhanej, prý protrpěl si. Kde, co si protrpěl, vole? Podmínku, smích, na mě nemáte, já nemám z čeho platit........
Historky jak ste nocovali u areny si nech od cesty. Na hokeji si byl letos podruhý nebo pokolikátý vole srdcaři z Jičína? Hradec za to může že nechodíš?
01.02.2019, 13:04
Bezúch je hlavně rychlej. V Chance lize už se dobře ukázal ve Slávce. Myslím, že jeho hostování v Iglau není pro nás žádná tragédie. Pro něj samotnýho jen dobře. Tam si zahraje.
19.01.2019, 18:29
Dobry diky
19.01.2019, 18:16
Hraje se v těch Klatovech nebo co se tam děje?
Onlajn mlčí.
06.01.2019, 15:27
Za sociku se tomu na vojne rikalo PŠM-politicke skoleni muzstva. Rysavy ma za leden splneno a muze se zas venovat hokeji misto psani tehle megasracek. Rodiny s detma jsou v Hradci Plzni Brne a s poradnym fandenim bez diskoteky.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu jan.vavrina@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.