Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Jirka003" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Hm, ale "hlupák" už říkal pomocí statistiky 2 měsíce před koncem základní části, že MTF získá 74-76 bodů a budeme bodově i umístěním nejhoší za působení v ELH. Což se taky oboje do puntíku splnilo...
Tak VR hlavní trenér, perspektivní trenér s pětiletou koncepcí TM vyšachován... Když ne "korunavir", tak jiná blbá zpráva... Hm, hlavní myslivec pokračuje nadále v tanci mezi prcelánem... Něco mi říká, že "karma" (na kterou jen tak mimochodem nevěřím) začíná působit: Wotwor "nevítězstvím" v Šancelize zpět do ELH a HK po krásných sedmi letech za přispění "legendy" pád o patro. Bohužel... A teď do mě, sluníčkáři a odborníci (tučňák, červ, bronks a jim podobní experti...)
Reakce na PINQIN: Šimi si mě získal hned v první sezóně tady. Přál a přeju mu jen vše dobré. Ryzí profík, pracant a navrch opravdový sympaťák. A ta jeho radost, když dal gól...! Jsem rád, že své jméno spojil i s naším hradeckým hokejem a nechal nám tu spoustu prima vzpomínek. Pro mě osobně nejvýraznější postava zahradnicko-myslivecké éry našeho hokeje :) A co se slavného =W= týče, pokud někdo už v této situaci postoupit měl, zasloužili si to oni nejvíce (ostatně přeju to i naší staré licenci...) Každopádně se tím ale dychtivě zařadili k nám a šlichtě do kategorie klubů, jež mají extraligu administrativní, nesportovní cestou - jakkoliv se tomu budou bránit a všemožně si to omlouvat, Dušíni pokrytečtí :)- P.S. Samozřejmě je otázka, jak je to s tou "sportovní" extraligovou příslušností třeba u takovejch Koněpůlí, stačí vzpomenout už jen památný barážový triumf nad zlitejma a notně omladěnejma lampasákama, anebo závěr letošní sezóny, kdy tři nejtragičtější mančafty začaly jak mávnutím kouzelnýho proutku všechno vyhrávat (a třeba taková šlichta jim vcelku okatě pustila snad všechny vzájemný zápasy...) Leč tam už to není jen o jakési "nesportovní" administrativně, tam to smrdí trestním zákoníkem... P.S.2 Zdravím Gatea, žiju, jen mě hradecký hokej s trenérem Hrouzkem a manažérem Bednářem a zejména zdejší náplava nových, dravých a buď o vliv se pachtících či psychickou poruchou trpících nicků (a naopak odliv majority starých dobrých, rozumných a zajímavých diskutérů) nijak zvlášť netěší. Každopádně přeju zdraví nám všem, dokonce i impotentnímu numerologovi, a ať je brzy svět - i ten hokejový - zase v normálu!
Nazdar, tučňáku! To je dost, žes zase jednou vylezl ze svého brlohu! Ať jsi jaký jsi pindal, tak ti přeji vyhnutí se současnému moribundusu....
Petře, jsem za tvůj nový podpis rád. Uvidíš, že to bude příští rok skvělá jízda jak mužstva, tak tvoje!!!!
Petře, jsem za tvůj nový podpis rád. Uvidíš, že to bude příští rok skvělá jízda jak mužstva, tak tvoje!!!!
Hlavní : Láďa Lubina
Asistenti : Svoboda, Krátoška, Martinec, Kopřiva, Ŕehák, Draisaitl, Kýhos, Lener, Řezbníček, Král
Kapitán: Morong
Asistenti : Poppel, Sajdl
Bronksi, ty jsi ale vocas, fakt to nemá obdobu - celou dobu zalezlý jako vypelichaný jezevec a jen zde napíšu jednu větu, tak se ti zatmí před očima a začneš flusat sliny a dupad nožičkami, "odborný" ubožáku.
Tak a na koho se teď obracet, když je Bedna pryč? : Horák a Nakládal volní - zavolá jim alespoň někdo? (Růža?. Kmonďa?)
Dobřéééé Klííííma!
To je zase vostuda s těmi smlouvami! Sezona cela na hov.o a teď tomu nasazená koruna. Jelikož je delší okurkovka, tak to tady budou Hradci omílat pul roku ( hlavne tachamrad z jihu a jihojihu)
TWL, bráno, ty teda dneska jedeš.... Asi máš nařízeno home office, ne a nudou nemáš co dělat?
tak se vykašli na odkaz a něco řekni k tomu dalšímu, co jsem tam uvedl, odborníku...
Odborníku! přečti si tohle: odkaz Jsme v prdeli, absolutně nechráněni. I v tom čobolsku mají 30 milionů roušek. U nás si máme zakrývat ksicht šálou a přitom superstár ministr zdravotnictví vyleze na každou tiskovku s otlačeným pruhem od respirátoru... Trapáci, před měsícem pošleme roušky do Číny a dnes mají záchranáři jednu roušku (=tzn. bez ochrany) na den
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.