Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořete nový účet
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Lasse56" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
A že my máme za ta léta v extralize s tímhle hodně bohatý zkušenosti. Troufnu si říct, že každoroční “lazaret” je takovou hradeckou tradicí. A bohužel často, když se to nejméně hodí. Jednoho hotovýho beka to chce, bez debat.
Z mýho pohledu možná tak maximálně Voráček. Barinka, Hrabal, Schaus nebo Doherty, to doufám že ne... Určitě nebude úplně jednoduchý získat někoho jako byl Izák, to byla supertrefa z venku.
Na jedný straně je fakt, že každej fanda, chce vidět svůj klub vyhrávat. O to víc, když se jedná o derby. Z pohledu hradečáka, kterej pamatuje dost, je to naprosto pochopitelný. Sundat kobyly, to se nikdy nepřejí. Na druhou stranu, je to jen příprava a když to trochu přeženu, tak obyčejnej “pouťák”. Jestli i ten výsledek ze Zbynďa cupu přispěje k tomu, že výsledky budou v celý sezóně opět super a že se budeme bavit bezpochyby atraktivní hrou, jako tomu bylo v minulý sezoně, tak za mě OK. Jen bych ze strany vedení jednoznačně zvážil, jestli je naše účast na jejich turnaji až tak nutná. Zároveň jejich na MC. Stačí úplně čtyři derby v sezóně. Zbytečný se s nima potkávat ještě i v přípravě, jen kvůli tomu, že to mají z tý smradlavý díry 20km. FOP!
Kdyby byl kdokoli z hráčů “marnej”, jak tady píšete, tak tady není. Je to jen o pozici v mančaftu, na kterou se buď bude a nebo nebude dotyčnej hodit. Ano, konkrétně k Miškářovi můžeme mít spoustu výhrad, i já je vidím. Ale rozhodně tady není kvůli tomu, co tady bylo níž zmíněno. Podstatný je, aby tým šlapal, ať to bude s kýmkoli. A jestli tam třeba Patrik bude jen kvůli defenzivě a oslabením, tak OK. Body budou muset dělat jiní. Těch s potenciálem na 20 a výš je tady hafo.
Opět jen ukázali, co je tahle organizace za soubor dementů. K tomu s vyžraným hov*dem na lavici. Přes dílčí změny ve vedení, pořád stejná písnička. Jejich “syndrom Hradec”. Kdyby bylo na mně, tak tady hraje ten soubor pakoňů a mul definitivně naposledy. Zároveň bych do budoucna vetoval jejich memoriál dlouhoprstýho Zbyňdi. Zase taková ztráta by to rozhodně nebyla. FOP a nikdy jinak!
Za mě už nadšení z nederby opadlo poměrně výrazně a v minulé sezóně jsem byl u nich ve smradově jen jednou. Celý se to devalvuje právě MC a letos i účastní na jejich dlouhoprstýho Zbyňdi in memoriam cupu. Je toho už zkrátka moc. K tomu se ze 101 dívat jen furt na fakující a řvoucí děti doktorky Ziry z jejich kindrkotle. To už mě moc nebaví. Vychutnám si radši zápas dvakrát v prostředí našeho útulnýho svatostánku a ne v maštali na hnoji. A na MC je už v žádným případě nezvat! Škoda jen, že zase nespadli. Na jejich slovutným turnaji by teď hrála tak Kadaň s Řisutama.
Už jen zvát je každej rok dokola jen kvůli tomu, že jsou 20km od nás, je totální blbost. Ještě teď s bonusem toho prasopsa na lavičce. FOP!
Taky bych dal “C” pro letošek Smoldovi. Bude mu to sedět, zkušenosti má. Je to ideální typ, respekt bude mít na všechny strany. Rudovi určitě “A”, pořádně to okoukne a pak to vezme po něm. Smajlík Super, že je zpátky. Už se těším, až ho uvidím zase ladně kroužit po ploše. Smajlík
Pozice centra je pro nás, i vzhledem ke zranění, resp.rekonvalescenci Koukala, obávám se, celkem problém. Osobně budu doufat, že se vrátí co nejdříve. Cingel, Bič nebo Dragoun dobrý, ale prvního centra ani v jednom z nich nevidím. První z nich ideálně pro druhou lajnu, Dragoun a Bič vyloženě defenzivní typy. Maximálně záskok na jeden, dva zápasy. Rákos na centru k ideálu daleko, na křídle bude určitě platnější. Minulou sezonu to bylo jasně vidět. Bohužel se to taky stopro projeví, nebo vlastně neprojeví na přesilovkách. Tam počítám s tím, že to bude opět takovej hradeckej přesilovkovej standard. Nadruhou stranu, stejnej problém řeší minimálně polovina mančaftů extraligy. Kvalitní centři do první řady holt moc nejsou...
Od dnešního rána lepší nálada.
Ruda zpět doma!
Dres nachystanej, můžeme startovat. Smajlík
A Standa do DEL. Asi jsme neuměli jeho kvality patřičně docenit... Smajlík
odkaz
Pokud to je tak jak se píše v článku a jak odpovídá GM Kmoníček, tak absolutně nerozumím tomu jak si město může myslet, že za něj bude Mountfield platit ztráty z provozu stadionu mimo nákladů na samotný hokej. Pan Vrbický nebo jak se ten tragéd jmenuje a další jeho kámoši by se měli brzy probrat, nebo je nedřív Schön a pak i lidi brzy nakopou do prd*le.
K Rudovi i na hokej.cz: odkaz
Rudo, přestaň váhat a vrať se do HK! Posila bezesporu jako hrom a já bych si od první sezóny konečně vyměnil fandres s No.65. Smajlík
Každopádně ale velká škoda, že se nepadalo už letos přímo, mohli jsme mít klid. Už poněkolikátý měli ve smradově velkou kliku...
Já bych si z těch extraposil z perníku taky tolik nedělal. Příchod dvou možná lehce nadprůměrných K+K ještě tým nedělá. Extraliga je dlouhodobá soutěž a byť v útoku určitě posílili, tak do vyrovnaných čtyř řad je furt hódně daleko. K tomu Kousal může být, a taky dost pravděpodobně bude, v prosinci, v lednu někde za kopečkama. V obraně je situace úplně jiná, kromě Koláře tam není skoro “nic” a k tomu ještě “žolík” Tronča. No a v kase hodně nevyzpytatelnej Káca, kterej celou sezonu formu mít nebude, to je celkem jistota. Takže po provaru v minulým roce to vidím v opičí hitparádě maximálně na předkolo, víc by pro mě bylo velký překvapení. FOP a nikdy jinak!
Mám dojem, že celý to divadlo okolo Kvapila bylo jen a jen o Spartě. Marek má mimo jiné pěkný foto se soudružkou Snopkovou. Jsem ale zvědav, jestli to bude konečně aspoň na šestku nebo jen na tradiční upachtěný rumunský předkolo, který bude opět “tradičním” zklamáním pro tenhle “tradiční” klub s každoročními mistrovskými ambicemi ale bídnou realitou...
Taková estráda možná dobrá pro MS, ale určitě ne pro ligu. Ať si to užijou v Koberci, na Sraltě nebo konějebech, hlavně nic takovýho v HK!
Dle předchozích zkušeností bych další článek v novinách o tom, že se v HK někdo usnesl na tom, že se bude stavět stadion, bral s velkou rezervou. Pokolykáté už?! Zase se najde nějakej ambiciózní chytrák a bude po pr.. K tomu to má zastupitelstvo teprve řešit. Bezesporu je pro město jako HK fotbalový stadion nutnost. Jiná města ho mají a kdo ne, tak to aktuálně taky řeší. Jako třeba konějeby. Na druhou stranu mě trochu překvapuje, že se má hlasovat o původní variantě, která byla, pokud si dobře vzpomínám, už jednou shozená ze stolu (za 3/4 mld.) a ne o levnější variantě za 550 mio, o které mluvili odpůrci té dražší. Jako že se ušetří... Jestli tady má ale do budoucna fotbal za něco stát a mít perspektivu a ne živořit jako už x let, tak se prostě stavět musí! Jen blázen by do toho za současnýho stavu dal byť korunu. A to by se na to nové vedení se Sabouem, Krmašem a podle mě po letech fakt konečně trenérem Frťalou mohlo rovnou vyjebat...
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.