Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Lindros_88" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Tak NHL se bude od srpna dohrávat (PO). Konec je plánován na říjen. Jestli začne další ročník v listopadu... třeba si hráči, co se do PO nedostali nebo v srpnu vypadnou, budou chtít pinknout v Evropě, možná třeba i u nás. A bude se hrát v říjnu i u nás? Doba je dnes taková že...

Nikdy nic nikdo nemá míti za definitvní
neb nikdy nikdo neví co se může státi
Řekne se třeba, že se to a to stane tak a tak
ono to pak dopadne docela naopak
(V+W)

Nechci sýčkovat, ale koronáček tady asi už nějak tak jaksi bude...,ale přál bych si aby tomu tak nebylo a to myslím komplexně, nejen kvůli hokeji...zatím ale nevypadá, že máme kouzelný proutek a zžiti s tím doposud nejsme.

odkaz
Tak Wolski k perníku asi nedopadne. Stáhnuto i z Elite.
Vůbec se u nás nic nezměnilo... připomíná mi to dobu temna.. a sjezdů KSČ.... jediný kandidát, jednomyslně zvolen.......bohužel. Smajlík (((

odkaz
Lepší jeden prd než 10 psychologů.....
Netvrdím, že by se nedaly některé peprné výrazy vypustit nebo říci jinak, ale jak sem si čet, tak většina názorů pod článkem byla souhlasná... použil asi jejich slovník...
Jak by to asi dopadlo, kdybych jako terenér řekl teenagerovi.:
"Prosím moc pěkně, mysli na tu životosprávu, tréning je ve 3, já Ti pošlu ještě před tím esemesku a kdyby to šlo, přijď prosím včas.. děkuju.. a pozdravuj maminku.."
Prdlajs rasizmus... pokud někdo nechápe či nekouše nadsázku tak nevím... Právě v tom chtěl i to pucování odlehčit..
Každá hokejka která něčeho dosáhla vzpomíná pak na tyto věci s úsmvem a je vděčná, že jim tehdy trenér šlapal po krku.
Pokud ho za tohle vyhoděj, sou alibisti.
odkaz
Hokej chybí... moc chybí...
Asi to video všichni znáte, ale mě se jeho rychlost asi jen tak neokouká....

odkaz

A když přidáme jejich případnou spolupráci a nějaký ten Kellyho trik s kloboukem...

odkaz
WELCOME KELLY!!! Jeho číslo má Cingy tak snad vybere jiné šťastné..

odkaz

Vtípek s Hujerovejma je hezkej... těch Klímáků pod hlavičkou MTF už máme 5. Už jsem to kdysi zmiňoval, v žácích nám rostou Jiří, Filip a Vojtěch.
Zmiňoval jsem, že jde o nepotvrzené zákulisní informace. V okurkovce pro mě každá kokejová info zajímavá. Takže se teprve uvidí. Co se týká hráčů z NHL tak taky nepíšu, že se pohrnou do Evropy. Jen jsem zvědav zda třeba někdo. Pro některé hráče je lepší zápasové vytížení než jen tréningové. Riskoval zranění...to by musel sedět doma na zadku. Předpokládám, že toto je všude ošetřeno. Záleží na dohodách, pojistkách (jak hráčů tak klubů)..atd. atd.
Trochu hokejových (nepotvrzených) info ze zákulisí... Nový majitel Koněpůlek nešetří. Wolski údajně k nim... a navíc do začátku NHL i jednička draftu Alexis Lafreniere......Jsem zvědav jak se posunutí začátku NHL projeví případně v ELH.
Vývoz křišťálově čistě vydělaného kapitálu....
odkaz
Návštěvnost...dle významu slova...by mělo být číslo, které udává, koilik "návštěvníků" bylo přítomno v daném utkání. Nikoliv součet permanentních a firemních vstupů (kteří třeba nepřijdou) a jednorázově kupujících návštěvníků.
Diváka zajímá hra a atmosféra. Zda ji vytvoří 5 nebo 7 tis lidí není zase tak podstatné. Možná pak pocit množstevní kolektivní síly. Pak je to náplast třeba na slabou hru. Odchod s pocitem - nás ale chodí stejně nejvíc.
Dříve za sociku (třeba kdysi na fotbale v HK) se uvádělo diváků méně, zřejmě z "praktických" důvodů různých odvodů a pod.
Dnes, (když někdo neuvádí pouze skutečnou návštěvu ale onen součet) je tendence uvádět čísla velká a to opět z "praktických" důvodů.
Cena reklamy, sponzoringu a věcí kolem tohoto je rozdílá při 5 nebo 7 tis. hlav.
Takže zde jde o čísla podílející se na dlouhodobém průměru, z něhož se buduje pocit u diváka a cena za marketingové služby. A zda k tomu číslu dospějí tak či onak..
Sorry za plachtu.
Ještě dodatek k těm dvěma:
Vždy je pochopitelně lepší dohoda než tzv. jednostranné jednání.
Nicméně bod o vyšší moc, jak se uvádí, ve smlouvách zakotven je. Tudíž za těchto okolností může být smlouva rozvázána. To je dle mě naprosto jasné.
Smírčí komise rozhodla co? Že situace která nastala není vyšší moc? A co to tedy je?
Smírčí komisi bych chápal jako nějakého mediátora a ne jako soudní moc. Ale v tomto právně nejsem sběhlý.
Že je to pro hráče nespravedlivé? Věc pouze úhlu pohledu.
Pokud ten bod o vyšší moci tam skutečně je zakotven, pak nechápu co se na tom bude řešit. Možná drsné, ale je to tak.
Svaz pouze "doporučoval" aby kluby volily dohodu.

No já v tomto držím palce klubu ať je pan Mirek jaký chce.

Poznámka (pocitová) pod čarou:
To co Žejdl se Śidlíkem předváděli, za to by si neměli vydělat ani na slanou vodu. Oni to dobře vědí a proto křičí. A nebo ne a pak jsou úplně mimo. To vyplacení se z Jihlavy o tom taky svědčí.
To byly teda... posily.
Sáhnout do svědomí by si pak měli i aktéři oněch nákupů.
Ahoj. Pročítám diskuzi a s dovolením přidám i můj pohled na věc "Žejdl"
Bohužel neznáme podrobně dohodu či smlouvu a to, za jakých podmínek sem z Bolky přicházel. (Hostování) Řádnou smlouvu, jak sem pochopil, měl podepsat až po sezoně a dokonce s tabulkovým odstupným pro Bolku. Tady toho moc nevíme. V Žejdlově rozhovoru to může být to, co mají s právníky tzv připraveno proti Hradci a co nechce sdělit.
Četl jsem pochopitelně i rozhovor se Schönem. Netvrdím, že souhlasím s jeho názory vždy, ale většinou argumentuje racionálně. Třeba tak jako v tom článku.
Nemám k dispozici čísla na papíře, takže otázkou je, když hráčům končili smlouvy k 30.4. jestli je třeba s určitými platovými omezeními jako u ostatních nemohli nechat dojet. Nevím.
Žejdl naopak měl smlouvu podepsat... a s jeho "výkonností" si je dobřě vědom, že ho nikde nebudou chtít, takže je docela v loji a tudíž to řeší takto. Že se neozývá třeba Cibule?
Každý se bije za sebe, klub, hráč...
Argumentace Schöna je jasná.
Neznáme však to, co má v rukou Žejdl.
Neznáme přesnou argumentaci smírčí komise.
A už vůbec netušíme jak bude postupovat případně civilní soud.. (důkazy, podjatosti a pod..)
Takže jsem docela "Zvědavej" jak tohle dopadne.
Každopádně bych byl rád, aby to dopadlo spravedlivě, dle práva a smluv. Tak či tak. Ať jsou věci vyřešeny.
Ať už je za námi tato zvláštní doba a můžeme se vrátit ke všemu co máme rádi.
Přeju všem pevné zdraví.
(... rozjeďte aspoň už ty permice....)
HRADEC. Smajlík
Hezkou sklunečnou sobotu. Díky za rozhovor s Růžou. Je to tak... jsou teď důležitější věci a všichni si přejeme aby zdárně dopadly a tím jsme se mohli vrátit ke všemu co máme rádi.
I když fandíme tomu samému týmu tak názory jsou různé. Na něco stejné na něco odlišné. Neměl jsem radost z kočkopsa, ale já osobně jsem se přikláněl k názoru, že Růža je pro mě jeden z nejlepších a nejzkušenějších trenérů a taky pro mě ikona a kapitán z Nagana.
(Srovnávat morální kredit s Lubimou... to snad nemyslíte vážně. Sice to neschvaluju, ale kdo zná hokejové prostředí, tak ví, že se to zkrátka - bohužel - děje. Palaščák to rozmáznul, protože mu nehrál kluka. Ale sám se na tom podílel ?o)))). Růža dostal trest... za to zaplatil a tím bych to bral za uzavřené)
Takže jsem rád, že Rúža zůstal a že dostal šanci samostatně. Pokud by jste někdo byl na tréningu, taky by jste pochopili proč. Bylo to tady již uvedeno, u hráčů má respekt a jsou to jiné točky.
Tím nesnižuju význam Máti. Ať už s mládeží či s nároďákem, jak bylo někde zmíněno poroste dál.
Držím nám všem palce ať toto období zvládneme. A i kdyby nedejbože byl ohrožen start následujícího ročníku, tak všichni si uvědomujeme, že jsou opravdu důležitější věci, ale věřím, že se zase na hokeji sejdeme a bude nás opět bavit.
Držte se. HRADEC!
Jen taková okurková zajímavost. Pokud by dorazil i Kelly, měl by Hradec již 5 hráčů s tímto přjmením.
Kevin, Kelly, Jiří, Filip a Vojtěch.
Budu držet palce mlaďákům, pokud u hokeje vydrží, aby jim to v budoucnu jezdilo stejně jako Kevinovi.
Jsem rád, že se Kevina podařilo podepsat. Je radost se dívat na jeho rychlost a entuziasmus.

odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
Hokej nás baví. Teda nyní asi trochu méně.
Udivuje mě, jak je zde uváděno, že fórum je žumpa. Ano žumpou můžeme nazvat to, když zde někdo neprojeví dostatek taktu a sníží se k napadání druhých, psaním urážek a vulgarit. Nicméně považovat za žumpu to, že se tady mnozí vyjadřují kriticky? Je to přece jejich názor a ... navíc v současné době velmi frekventovaný. Ten kdo píše o žumpě dokáže sám respektovat i jiné názory než názor svůj nebo skupiny jemu blízké?
Psal jsem již dříve, že hokejem žiju. Chodím s nadějí na každý zápas. Fandím Hradci a budu mu fandit vždy a nadále. Doufám, že sledujeme všichni stejné zápasy. Baví mě Klíma (kéž bychom ho udrželi), Jordan, Jerglik .. sami to ale neutáhnou. Celkově je to katastrofa... prohrávat doma s celky, které hrají o udržení v nejdůležitější části sezony? To je bohužel ostuda. No k těm příchodům... někdo se třeba může restartovat...ale.....kluby se asi nebudou zbavovat dobrých hráčů. Tak to k formě druhého "útoku".
Nikdo se z toho asi nepo..., dopadne to jak to dopadne. Permici si na příští sezonu zase koupime a zase budeme věřit. Chodit na hokej a fandit.
A stejně jako můžeme vyjádřit obdiv nad zážitkem a hrou proti Djurgardenu, můžeme přeci svobodně napsat, že to stojí celkově v lize a v posledních zápasech za starou bačkoru. A pokud se to někomu přece jen líbí, je to jen jeho věc a jeho názor. Stejně jako ten opačný.
Přeju tomuto fóru větší názorovou toleranci, respekt ostatních diskutujících a co nejméně antipatie.
Je to jen hokej i když teď sakra mizernej.
Hezký sobotní večer!
HRADEC!!
Vždy jdu na každý zápas s nadějí, že jdu na dobrý hokej. I kdyby byl výsledek jakýkoliv. Ale opět naprosté zoufalství. Spekuluje se tady, že to nechali, že Kmonda atd... já si to nemyslím. Máme tady papírově dobrý tým, ale hra tomu neodpovídá. Kobyly dopředu nic, obrana teda dobrá, ale na nás se opravdu nedalo koukat. Nevím zda CHL bude vůbec náplastí na tuhle sezonu. Uvidíme v úterý.
Vždy jdu na každý zápas s nadějí, že jdu na dobrý hokej. I kdyby byl výsledek jakýkoliv. Ale opět naprosté zoufalství. Spekuluje se tady, že to nechali, že Kmonda atd... já si to nemyslím. Máme tady papírově dobrý tým, ale hra tomu neodpovídá. Kobyly dopředu nic, obrana teda dobrá, ale na nás se opravdu nedalo koukat. Nevím zda CHL bude vůbec náplastí na tuhle sezonu. Uvidíme v úterý.
Dříve než zpráva...

odkaz
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli.